Державний архів Сумської області

Офіційний вебсайт органу виконавчої влади України

Людям із порушенням зору

EnglishRussianUkrainian

Контакти
Карта, спосіб добирання, графік роботи, телефони, e-mail, вебсайт

Громадянам

Документи on-line

Інформаційна діяльність

Про нас

Архівні установи

Державний архів Сумської області

Офіційний веб-портал органу виконавчої влади України

16 червня 2021 року відбулося виїзне засідання експертної комісії  архівного відділу Сумської районної державної адміністрації. На засіданні були присутні працівники архівного відділу, включаючи спеціалістів, які працюють на відділених робочих місцях (м. Білопілля, м. Краснопілля, м. Лебедин), з порядком денним: внесення змін до списку № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли на розгляд експертної комісії архівного відділу, розгляд та погодження актів про вилучення для знищення документів, номенклатур справ підприємств, установ та організацій.

Крім цього, під час засідання обговорено ряд важливих питань стосовно ведення архівної справи та діловодства на віддалених робочих місцях, упорядкування документів підприємств, установ та організацій Сумського району, а також колишніх Білопільського, Краснопільського та Лебединського районів. Працівниками архівного відділу м. Білопілля були продемонстровані просторі, укомплектовані приміщення та стелажне обладнання, призначені для зберігання архівних документів.

Тетяна Стеблянко – начальник архівного відділу Сумської районної державної адміністрації, зазначила: «В архівосховищі створений спеціальний світловий, температурно-вологісний, санітарно-гігієнічний режими, обладнання архівосховища та засоби зберігання виготовлені з матеріалів, які не створюють додаткової небезпеки для збереженості документів. Відповідні умови зберігання документів мають бути створені у всіх приміщеннях архівного відділу!».