Державний архів Сумської області

Офіційний вебсайт органу виконавчої влади України

Людям із порушенням зору

EnglishUkrainian

Контакти
Карта, спосіб добирання, графік роботи, телефони, e-mail, вебсайт

Громадянам

Документи on-line

Інформаційна діяльність

Про нас

Архівні установи

Державний архів Сумської області

Офіційний веб-портал органу виконавчої влади України

14 вересня 2023 року Державний архів Сумської області та корпорація FamilySearch International (США) розпочали масштабне оцифрування документів генеалогічного характеру.
Результатом взаємодії Державної архівної служби України, Державного архіву Сумської області та корпорації FamilySearch International (США) стала можливою реалізація масштабної програми з оцифрування документів Сумської області.
У рамках цієї програми передбачено сканування 4673 справи на 930000 аркушах, які зберігаються у Держархіві Сумської області. Оцифруванню підлягають документи повітових переписних комісій, мобілізаційні списки, карти призовників з фондів повітових по військовій повинності присутствій, списки учнів навчальних закладів (1881-1920), а також метричні книги, книги реєстрації актів цивільного стану та інше.

Від FamilySearch участь у заході взяв офіційний представник корпорації в Україні Олександр Січкаренко.
Для довідки: 02 червня 2020 року Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов підписав Меморандум про співробітництво між Державною архівною службою України та корпорацією FamilySearch International (США), метою якого є оцифрування документів Національного архівного фонду України генеалогічного характеру та створення фонду користування на такі документи.
26 листопада 2021 року було укладено договір про співробітництво між Державним архівом Сумської області та FamilySearch International (США).