Державний архів Сумської області

Офіційний вебсайт органу виконавчої влади України

Людям із порушенням зору

EnglishUkrainian

Контакти
Карта, спосіб добирання, графік роботи, телефони, e-mail, вебсайт

Громадянам

Документи on-line

Інформаційна діяльність

Про нас

Архівні установи

Державний архів Сумської області

Офіційний веб-портал органу виконавчої влади України

При витребуванні документів соціально-правового характеру для подальшого засвідчення та проставлення апостиля на архівних документах (архівних довідках (витягах), інформаціях про відсутність необхідних документів) заявники можуть самостійно звернутись до державних архівних установ України, безпосередньо надіславши заяву (зразок розміщений на сайті у розділі «Громадянам», рубриці «Звернення громадян»), зазначивши, що документи потребують засвідчення шляхом проставлення апостиля та вказавши країну, до консульства/представництва якої будуть пред’явлені документи.

Засвідчення та проставлення апостиля на архівних документах (архівних довідках (витягах), інформаціях про відсутність необхідних документів) здійснює Державна архівна служба (далі – Укрдержархів).

Покрокова інструкція щодо розгляду, засвідчення та проставлення апостиля Державною архівною службою України на документах, виданих державними архівами, розміщена на офіційному сайті Укрдержархіву за посиланням: https://bit.ly/3t3ehmG. Звертаємо увагу, що Укрдержархівом приймаються до розгляду, засвідчення та проставлення апостилю архівні документи, видані державними архівами, на які поширюється дія Інструкції. Контактні телефони для довідок: (044) 273 30 54, (044) 275 36 55.