Державний архів Сумської області

Офіційний вебсайт органу виконавчої влади України

Людям із порушенням зору

EnglishUkrainian

Контакти
Карта, спосіб добирання, графік роботи, телефони, e-mail, вебсайт

Громадянам

Документи on-line

Інформаційна діяльність

Про нас

Архівні установи

Державний архів Сумської області

Офіційний веб-портал органу виконавчої влади України

Право на інформацію

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» та протоколу № 2 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 призупинено особистий прийом запитувачів інформації.

Запит на публічну інформацію до Державного архіву Сумської області можна подати:

- електронною поштою за адресою: [email protected];
- письмово за адресою: вул. Садова, 49, м. Суми, 40030.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» кожен має право звернутися до Держархіву із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту, та отримати необхідну йому інформацію, розпорядником якої є Державний архів Сумської області.

Відповідальна особа за організацію доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Державний архів Сумської області – головний спеціаліст відділу організаційної, кадрової та режимно - секретної роботи Грищенко Наталія Іванівна (кабінет № 7).

Запити можуть подаватися на вибір запитувача:

- усно (безпосередньо в кабінет № 7)
- телефон, факс (0542) 22 07 90;
- електронною поштою ([email protected]);
- письмово (за адресою: вул. Садова, 49, м. Суми, 40030).

Форми запитів на інформацію можна отримати в приміщенні Державного архіву Сумської області в кабінеті № 7. У читальному залі архіву визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями. За телефоном (0542) 22 07 90 можна дізнатися більше про порядок і практичні аспекти подання запитів на інформацію та роботи з документами.

Інформація актуальна на:

14.06.2024