Державний архів Сумської області

Офіційний вебсайт органу виконавчої влади України

Людям із порушенням зору

EnglishRussianUkrainian

Контакти
Карта, спосіб добирання, графік роботи, телефони, e-mail, вебсайт

Громадянам

Документи on-line

Інформаційна діяльність

Про нас

Архівні установи

Державний архів Сумської області

Офіційний веб-портал органу виконавчої влади України


Архівна освіта

Навчання для керівників та спеціалістів
служб управління персоналом райдержадміністрацій

04 лютого 2021 року на базі Сумського регіонального центру підвищення кваліфікації у рамках спеціальної короткострокової програми «Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі» для керівників, спеціалістів служб управління персоналом районних державних адміністрацій начальник відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М. провела практичне заняття з теми: «Організація роботи з документами з кадрових питань (особового складу)».

Семінар для працівників діловодних служб
та архівних підрозділів

18 вересня 2020 року для працівників діловодних служб та архівних підрозділів обласних профспілкових організацій списку № 1 – джерел формування НАФ відділом формування НАФ та діловодства був проведений семінар з теми «Загальні вимоги до створення управлінських документів. Складання номенклатури справ. Нормативно-методичні засади експертизи цінності документів».

Про особливості проведення експертизи
цінності документів з кадрових питань

17 вересня 2020 року начальник та головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М. та Пєшкова Т.О. провели тематичну зустріч «Особливості проведення експертизи цінності документів з кадрових питань (особового складу)», яка проводилася в рамках спеціальної короткострокової програми «Сучасні технології управління людськими ресурсами на державній службі» для керівників служб управління персоналом апаратів районних державних адміністрацій на базі Сумського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Участь у «круглому столі»

18 лютого 2020 року на базі Державного закладу післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» в рамках спеціалізованої короткострокової програми «Забезпечення ефективності діяльності місцевих рад» для секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад начальник та головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М. та Пєшкова Т.О. провели «круглий стіл», на якому були розглянуті питання організації діловодства у місцевих радах, складання номенклатури справ, описів справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу), актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.

Семінар для працівників діловодних служб
та архівних підрозділів

13 вересня 2019 року відділом формування НАФ та діловодства Державного архіву Сумської області для працівників діловодних служб та архівних підрозділів обласних організацій списку № 1 – джерел формування НАФ проведено семінар на тему: «Проблемні питання в проведенні науково-технічного опрацювання документів і складанні описів справ установ».

Інформація актуальна на:

15.04.2021