Головна
Розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.02.2015
     18 лютого 2015 року в Державному архіві Сумської області відбулося розширене засідання колегії, присвячене підсумкам роботи архівних установ області у 2014 році та їх завданням на 2015 рік. У засіданні взяли участь члени колегії Держархіву області, начальники архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, керівники трудових архівів.
    З доповіддю про підсумки роботи архівних установ області у 2014 році та пріоритетні завдання на 2015 рік виступив директор архіву Олійник Ю.О. До обговорення звіту долучилися начальники структурних підрозділів Державного архіву Сумської області, досвідом роботи поділилися начальники архівних відділів Краснопільської районної державної адміністрації Яремчук Т.Й., Тростянецької райдержадміністрації Могилевська Л.М., Сумської міської ради Курилко С.О., Глухівської райдержадміністрації Фесенко Н.В.
    Були розглянуті питання: про введення в дію нових нормативно-правових актів з архівної справи та діловодства, план заходів на виконання Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду на 2015-2019 роки, використання архівних документів при підготовці виставок, публікацій до знаменних і пам’ятних дат 2015 року.
Останє оновлення ( 19.02.2015 )
 
< Попередня   Наступна >