Головна
Виїзне засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.11.2014
    20.11.2014 відбулося виїзне засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області в Головному управлінні статистики у Сумській області за участю першого заступника начальника управління Берестовської Г.М. та представників експертної комісії управління.
    Проведення засідання обумовлено тим, що районні відділи статистики тривалий час входили до списку № 1 - джерел формування Національного архівного фонду у зоні комплектування архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад. Оскільки у 2000-2001 роках районні відділи статистики були позбавлені статусу самостійної юридичної особи, то відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року № 1004, вони не мають права створювати експертні комісії.
    Враховуючи відсутність статусу юридичної особи у районних відділах статистики, експертно-перевірна комісія Державного архіву Сумської області рекомендувала привести процедуру схвалення описів справ тривалого зберігання, номенклатур справ, актів про вилучення для знищення у відповідність до нормативно-правових актів.
Останє оновлення ( 21.11.2014 )
 
< Попередня   Наступна >