Головна
Колегія ДАСО Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.03.2011

 Робота колегії розпочалася з вручення представником облдержадміністрації О.П.Богатир Почесних грамот Сумської обласної державної адміністрації, цінних подарунків від Сумської обласної ради працівникам Державного архіву Сумської області  за вагомий внесок у розвиток архівної галузі області.

З доповіддю про підсумки роботи архівних установ області у 2010 році та їх завдання на 2011 рік виступив заступник директора архіву Ю.О.Олійник.

Під час обговорення доповіді виступили начальник архівного відділу Конотопської РДА А.П.Батюк, начальник архівного відділу Лебединської РДА Т.В.Лойченко, начальник архівного відділу Охтирської міської ради О.В.Шевченко, директор Трудового архіву Білопільської районної ради О.Л.Грищенко, начальник відділу організації та координації архівної справи ДАСО Л.А.Покидченко, начальник фінансово-господарського відділу Т.М.Левадна, секретар ЕПК О.С.Коваленко. Були розглянуті проблемні питання надання платних послуг архівними відділами, проведення контролю за станом, наявністю, обліком документів в архівних підрозділах, функціонування трудових архівів при районних, сільських, селищних радах, комплектування архівних відділів документами особового походження, організації роботи з управління якістю в архівних установах області, підсумки та перспективи роботи ЕПК.

  У своєму виступі на колегії голова Державної архівної служби України Ольга Петрівна Гінзбург наголосила на першочерговій необхідності усунення недоліків, виявлених в діяльності Державного архіву Сумської області перевірками Державного комітету архівів України, продовженню   комплектування державних архівних установ документами НАФ та завершення формування мережі трудових архівів у області. Було також акцентовано увагу на необхідності збереження штатної чисельності архівістів в умовах адміністративної реформи. Учасники колегії поставили питання голові Державної архівної служби  про невідповідність окремих законодавчих актів та постанов уряду Закону України „Про Національний архівний фонд України”.

 

 По закінченню засідання колегії голова Державної архівної служби України О.П. Гінзбург зустрілася з головою Сумської обласної державної адміністрації Ю.П.Чмирем. Предметом розмови стали проблемні моменти в діяльності державних архівних установ області. У цілому в країні нині гостро стоїть питання належного фінансування, забезпечення архівних установ відповідними приміщеннями та охороною. Коштів на це в державному та місцевому бюджетах не вистачає. В умовах загальної кризи найголовніше завдання – зберегти штат працівників архівів, – відзначила О.П. Гінзбург. Одним із пріоритетних напрямів роботи держархіву області є створення мережі трудових архівів та зміцнення їх матеріально-технічної бази. Голова Сумської облдержадміністрації Ю.П.Чмирь пообіцяв усіляку підтримку державним архівним установам області.

 В приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція голови Державної архівної служби України О.П. Гінзбург з представниками засобів масової інформації. Ольга Петрівна відповіла на численні запитання журналістів місцевої преси, телебачення і радіо. Обласне радіо, телекомпанії м. Суми подали інформаційні матеріали про перебування О.П.Гінзбург в Сумській області.

 

 

Останє оновлення ( 13.03.2011 )
 
< Попередня