Головна arrow Вакансії
Вакансії Надрукувати Надіслати електронною поштою

    Станом на 23.02.2018 у Державному архіві Сумської області вакансія спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи.

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби"

      23 лютого 2018 року в Державному архіві Сумської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В» – спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи. У конкурсі взяли участь 3 особи. Конкурс проходив у два етапи: тестування на знання законодавства України та співбесіда. За результатами двох етапів конкурсна комісія визначилася з переможцем конкурсу.

 

       12 січня 2018 року в Державному архіві Сумської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В» – головного спеціаліста фінансово-господарського відділу. У конкурсі взяли участь 4 особи. Конкурс проходив у два етапи: тестування на знання законодавства України та співбесіда з кандидатами. За результатами двох етапів конкурсна комісія визначилася з переможцем конкурсу.

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби
 

    З 30.01.2018 по 16.02.2018 відповідно до Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VII «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року №  648 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»), наказу Державного архіву Сумської області від 29 січня 2018 року № 5-ОД «Про  оголошення конкурсу»  Державним архівом Сумської області оголошено конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В»:
- спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи Державного архіву Сумської області на постійній основі; - умови проведення конкурсу

    Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;
2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі; - зразок
3) письмова заява, в якій повідомляється про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та  згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи, відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки; - зразок
4) копія (копії) документа (документів) про освіту;
5) оригінал посвідчення щодо вільного володіння державною мовою;
6) заповнена особова картка встановленого зразка; - зразок та інструкція щодо заповнення ;
7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (подається в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»).

    Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетенції і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).
    Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву (за формою) про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування. - зразок

    Відповідальність за достовірність документів несе претендент.

    Документи приймаються до 15 год. 45 хв. 16 лютого 2018 р. за адресою:
40030, м. Суми, вул. Садова, 49, тел. 22-37-79

 

 


 

Останє оновлення ( 23.02.2018 )