Повідомлення про корупцію Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.08.2017

 

 
    Державний архів Сумської області співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

   Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплені доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави, а також щодо прирівняних до них осіб згідно із Законом «Про запобігання корупції» (далі – «уповноважена особа»). Всі повідомлення розглядаються згідно з вимогами законодавства.

Телефонна гаряча лінія «Стоп-корупція» (0542) 22 37 79
Відповідальна особа за виконання заходів з питань виявлення корупційних проявів, запобігання та усунення наслідків корупції в Державному архіві Сумської області, головний спеціаліст відділу організаційної, кадрової та режимно секретної роботи Грищенко Наталія Іванівна.
(Дзвінки приймаються: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00 години, п’ятниця - з 08.00 до 15.45 години)

Електронна скринька:  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Зразок «Повідомлення про корупцію»

Останє оновлення ( 18.12.2017 )