Головна arrow Друга світова війна 1939-1945 років
Друга світова війна 1939-1945 років
Виставка до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.05.2017
05 травня 2017 року на офіційному веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» та у приміщенні читального залу архіву розгорнута фотодокументальна виставка до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До експозиції увійшли документи Сумської обласної надзвичайної державної комісії по встановленню злодіянь загарбників та заподіяних ними збитків громадянам, державним підприємствам, колгоспам, громадським організаціям, описові довідки по населеним пунктам області, фотографії, які дають уявлення про масштаби матеріальних та людських втрат Сумської області в період 1941-1943 років.
 
До річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.05.2016
06 травня 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито фотодокументальну виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення і 71-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Її основу склали документи періоду тимчасової нацистської окупації області 1941 – 1943 років, що дають уявлення про життя мирного населення: агітаційні матеріали, розпорядження та накази окупаційної влади, листи остарбайтерів. Частина документів, представлених на виставці, свідчить про спротив нацистам, сприяння населення наближенню перемоги над ворогом. В експозиції представлені документи про збір коштів для Червоної Армії, діяльність підпільних та партизанських формувань. Уявлення про масштаби матеріальних та людських втрат дають фото та акти Обласної надзвичайної комісії з розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників на території Сумської області.
 
Фотодокументальна виставка «Нескорені. 1941-1945» Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.09.2015
З 21 вересня 2015 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» демонструється фотовиставка «Нескорені. 1941-1945», присвячена Дню партизанської слави. Представлені фото ілюструють побут, військові будні, відпочинок учасників партизанського руху Сумщини у роки Другої світової війни.
 
Виставка до Дня партизанської слави Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.09.2015
21 вересня 2015 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації розміщена виставка  до  Дня партизанської слави. Виставка підготовлена за фотодокументами Держархіву області.
 
Виставки документів до 70-ї річниці завершення Другої світової війни та 72-ї річниці визволення Сум Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.09.2015

З 1 вересня 2015 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» демонструються фотодокументальні виставки до 70-ї річниці завершення Другої світової війни та 72-ї річниці визволення міста Суми від фашистських загарбників. Виставки підготовлені за документами з фондів Держархіву області.

 
Презентація виставки до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.05.2015
  07 травня 2015 року у читальному залі Державного архіву Сумської області відбулася презентація виставки до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі (у форматі Power Point). Зі вступним словом виступив директор ДАСО Олійник Ю.О. Головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Клюєва О.О. презентувала присутнім документи періоду тимчасової німецької окупації Сумської області 1941-1943 років, про партизанський та підпільний рухи, листи громадян, які були примусово вивезені на роботу до Німеччини, спогади ветеранів війни, документи Сумської обласної надзвичайної державної комісії по встановленню злодіянь загарбників та заподіяних ними збитків громадянам, державним підприємствам, колгоспам, громадським організаціям, а також фотографії. У заході взяли участь представники громадськості, науковці, ЗМІ. Електронну версію презентації розміщено на веб-сайті Держархіву у рубриці «Презентаційні матеріали».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 6 з 24