Головна arrow Новини
Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.05.2018
27 квітня 2018 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію організацій.
 
Планове навчання з охорони праці та пожежної безпеки Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.04.2018
27 квітня 2018 року з нагоди Дня охорони праці провідним архівістом відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи Піскуновим О.Б. було проведене планове навчання з охорони праці та пожежної безпеки для особового складу Державного архіву Сумської області. Співробітники архіву пройшли теоретичний інструктаж з охорони праці, ознайомилися з діями працівників у разі виникнення пожежі.
 
Участь у науково-краєзнавчій конференції Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.04.2018
  19 квітня 2018 року начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. взяла участь у науково-краєзнавчій конференції «Краєзнавство в контексті вивчення історичної, духовної і культурної спадщини регіону», присвяченій 125-річчю від дня народження краєзнавця-дослідника, педагога Павла Андрійовича Сапухіна, яка відбулася в обласній універсальній науковій бібліотеці. Науковці, освітяни, архівні, музейні, бібліотечні працівники говорили про значення творчого спадку П.А. Сапухіна для прийдешніх поколінь. Відбулася презентація книги «Павло Андрійович Сапухін: портрет розбудовника краєзнавства на Сумщині», в якій вперше опубліковане дослідження краєзнавця «П.А. Грабовський за молодих років».
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.04.2018
17 квітня 2018 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Сумської області Пєшковою Т.О. було проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Службі у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації.
 
З Великоднем! Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.04.2018
            Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!
Нехай це величне свято наповнить ваші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро.
Бажаємо вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

         Христос Воскрес!
 
Конкурс «Кращий державний службовець» Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.04.2018
  03 квітня 2018 року в Державному архіві Сумської області відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Метою проведення конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.03.2018
23 березня 2018 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: обговорення та схвалення списків № 1, № 2, № 3 архівних відділів районних державних адміністрацій (міських рад); внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію організацій. Також було обговорено Типову інструкцію з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обліку; Типову інструкцію з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2018
20 березня 2018 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведена комплексна перевірка стану діловодства та архіву в Сумській обласній організації Червоного Хреста України.
 
Тематична перевірка Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.03.2018
19 березня 2018 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. була здійснена тематична перевірка якості проведення науково-технічної обробки документів постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) на ДП «Сумська біологічна фабрика».
 
Тематична перевірка стану діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.03.2018
15 березня 2018 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було проведено тематичну перевірку стану діловодства у Сумській обласній організації профспілки працівників охорони здоров'я.
 
Зі святом весни! Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.03.2018
 
Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.03.2018
02 березня 2018 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списку № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, положень про експертну комісію організацій.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>