Головна arrow Новини
Позачергове засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.01.2017
10 січня 2017 року відбулося позачергове засідання ЕПК, на якому були розглянуті описи справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) районних управлінь (відділів) Держгеокадастру у Сумській області, що ліквідуються.
 
Виставка до річниці утворення Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.01.2017
05 січня 2017 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації розміщена фотодокументальна виставка «Сторінки історії», присвячена 78-річчю утворення Сумської області (1939 – 2017 рр.), на якій представлені документи із фондів Державного архіву Сумської області.
 
З Новим роком та Різдвом Христовим! Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.12.2016
 
Тематична перевірка стану діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.12.2016
26 грудня 2016 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Роздобудько О.М. проведено тематичну перевірку стану організації діловодства в Департаменті екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.
 
З професійним святом! Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.12.2016
   Шановні працівники архівних установ!
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ.
  Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому. Нехай ваша важлива праця завжди буде плідною та натхненною, дарує вам радість і задоволення!
 
З Днем Святого Миколая! Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.12.2016
 Шановні колеги!
Від щирого серця вітаємо всіх з Днем Святого Миколая! Микола Чудотворець приходить до нас щороку. Йому не страшний зимовий холод, і він милосердний до людей. Нехай це свято вселить в нас любов і подарує віру у виконання найзаповітніших бажань! Будьте добрі та уважні один до одного, адже найпростіше благе діло - це маленьке диво.
 
Участь у відеосемінарі Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2016
 14 грудня 2016 року начальник і головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М., Пєшкова Т.О. взяли участь у відеосемінарі з питань ведення загального діловодства, архівної справи та застосування законодавства про державну службу, що проводився на базі Територіального управління Державної судової адміністрації України в Сумській області.
 
До уваги користувачів читального залу Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.12.2016
У зв’язку з проведенням робіт по капітальному ремонту систем водопостачання та водовідведення з 12 по 16 грудня 2016 року читальний зал Державного архіву Сумської області працювати не буде.

Адміністрація ДАСО.
 
Презентація книги «Геннадій Петров. Щоденники. Нариси. Статті» Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.12.2016
      08 грудня 2016 року в актовій залі Сумської обласної наукової бібліотеки відбулася презентації книги Державного архіву Сумської області «Геннадій Петров. Щоденники. Нариси. Статті». В заході взяли участь представники Сумської обласної державної адміністрації, держархіву, обласної наукової бібліотеки, музеїв, а також краєзнавці та друзі журналіста Г.Т. Петрова.
   Керівник апарату ОДА Живицький Д.О. повідомив присутнім, що творча спадщина краєзнавця стане в нагоді молодим дослідникам та історикам. Відповідальний упорядник книги, заслужений працівник культури Покидченко Л.А. розповіла про невідомі сторінки життя Геннадія Терентійовича, зачитала уривки з його дитячих щоденників. Головний скарбничий фондів Сумського обласного художнього музею ім. Онацького Юрченко Н.С. наголосила, що саме Петров надихнув її продовжити розпочату ним дослідницьку роботу по поверненню імені засновника художнього музею Н. Онацького.
   Представлене видання – це своєрідний підсумок творчого шляху відомого земляка, данина його пам’яті.
 
Тематична перевірка стану діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.11.2016
30 листопада 2016 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Білоковаленко О.С. проведено тематичну перевірку стану діловодства в Управлінні капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації.
 
Участь у семінарі-практикумі Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.11.2016
29 листопада 2016 року начальник і головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М., Пєшкова Т.О. взяли участь у семінарі-практикумі працівників з кадрових питань «Нові підходи в роботі з кадрами», який проводився навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг». Для учасників семінару була прочитана лекція з теми: «Систематизація та зберігання документів. Складання номенклатури справ, оформлення описів справ, складання акту про вилучення для знищення документів».
 
До 25-ої річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.11.2016
 29 листопада 2016 року на сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена виставка, присвячена 25-ій річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України. До виставки увійшли повідомлення, статті, звернення громадських організацій, депутатів рад в засобах масової інформації з питань підготовки, проведення та результатів Всеукраїнського референдуму.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>