Головна arrow Новини
До Дня Гідності та Свободи Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.11.2018
     До Дня Гідності та Свободи на сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» демонструється фотодокументальна виставка «Євромайдан. Погляд очевидців», присвячена подвигу учасників революції Гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні. Документи відтворюють події, що відбувалися на Майданах у столиці та в місті Суми. Мирний протест українських громадян, що переріс у протистояння з тодішнім режимом, назавжди змінив історію України.
    21 листопада 2018 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. взяв участь в урочистих заходах з нагоди пам'ятної дати – покладанні квітів до пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні та могил загиблих у зоні АТО.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.11.2018
07 листопада 2018 року відбулося засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були розглянуті підсумки роботи архівних установах області за 9 місяців 2018 року, обговорені проведені заходи щодо посилення охоронної та пожежної безпеки архівних приміщень. Особлива увага була приділена питанням планування роботи архівних установ області на 2019 рік та звітності за 2018 рік.
 
Підвищення кваліфікації державного службовця Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.10.2018
25 жовтня 2018 року головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Клюєва О.О. пройшла навчальний курс «Інформування громадськості про державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції України» у Державному закладі післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної  влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій».
 
Чергове засідання ЕПК Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.10.2018
26 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, положень про експертну комісію організацій, не внесених до НАФ, інструкцій з діловодства та інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі.
 
Тематична перевірка роботи експертної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.10.2018
23 жовтня 2018 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведена тематична перевірка роботи експертної комісії Головного територіального управління  юстиції у Сумській області.
 
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2018
19 жовтня 2018 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведена тематична перевірка роботи архівного підрозділу Сумського окружного адміністративного суду. У ході перевірки особі, відповідальній за архів, надано методичну та практичну допомогу з питань ведення архівної справи та діловодства.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2018
17 жовтня 2018 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведена комплексна перевірка стану діловодства та архіву в Сумській обласній організації товариства винахідників і раціоналізаторів України.
 
Увага! Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.10.2018
З 11.10.2018 по 05.11.2018 в Державному архіві Сумської області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи на постійній основі. Умови проведення конкурсу та перелік необхідних для участі у конкурсі документів представлені у рубриці «Вакансії».
 
Розширене засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.10.2018
10 жовтня 2018 року відбулося розширене засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області за участі керівників та спеціалістів архівних відділів РДА і міських рад з порядком денним: розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, положень про експертну комісію організацій, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства та інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі.
 
Фотодокументальна виставка до Дня захисника України Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.10.2018
 З 12 жовтня 2018 року в читальному залі Державного архіву Сумської області можна ознайомитися з  фотодокументальною виставкою, присвяченою Дню захисника України. В експозиції представлені документи 1917-1919 років – складного періоду формування українських військових частин доби Центральної Ради, Української Народної Республіки, фотодокументи 2014-2015 років з колекцій сумчан-волонтерів та учасників антитерористичної операції на сході України.
 
Організація архівної справи в умовах адміністративно-територіальної реформи Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.10.2018
  З 09 по 11 жовтня 2018 року при Сумському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Організація архівної справи в умовах адміністративно-територіальної реформи» для керівників та спеціалістів архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад. Співробітники Державного архіву Сумської області ознайомили слухачів з новими нормативно-правовими актами з питань архівної справи та діловодства, прочитали лекції про оформлення описів справ та науково-довідкового апарату до них, державний облік документів НАФ, порядок виконання запитів юридичних та фізичних осіб та оформлення архівних довідок, надали методичні та практичні рекомендації з ведення облікових документів та проведення експертизи цінності документів, оформлення інформаційно-аналітичних документів. У рамках семінару були проведені виїзне практичне заняття на базі Держархіву області з питань складання планово-звітної документації архівних установ та розширене засідання експертно-перевірної комісії. Перед слухачами виступили представники апарату Сумської обласної державної адміністрації щодо основних вимог до документування управлінської діяльності, граматичних і лексико-фразеологічних норм офіційно-ділового стилю. У ході навчання була проведена тематична бесіда з питань організації діяльності архівних установ в умовах адміністративно-територіальної реформи. Під час обміну досвідом архівісти обговорили проблемні питання в роботі архівних установ області.
 
Тематична перевірка стану діловодста та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2018
03 жовтня 2018 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Нестренко З.С. була проведена тематична перевірка стану діловодства та архіву у Департаменті економіки Сумської обласної державної адміністрації.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>