Головна arrow Новини
Проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.02.2017
  24 лютого 2017 року в Державному архіві Сумської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В» – головного спеціаліста фінансово-господарського відділу. У конкурсі взяли участь 4 особи. Конкурс проходив у два етапи: тестування на знання законодавства України та співбесіда з кандидатами. За результатами двох етапів конкурсна комісія визначиться з переможцем конкурсу. Результати будуть повідомлені додатково.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.02.2017
24 лютого 2017 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1, 2 – джерел формування НАФ, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положення про експертну комісію, інструкції з діловодства.
 
Практичний семінар для вчителів історії Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.02.2017
 17 лютого 2017 року на базі Державного архіву Сумської області проведений практичний семінар для вчителів історії м. Суми. Начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. ознайомила присутніх із складом та змістом архівних документів, порядком користування документами НАФ, провела практичні заняття.
 
Засідання колегії Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.02.2017
16 лютого 2017 року проведене засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому розглянуті результати комплексної перевірки роботи архівного відділу Путивльської районної державної адміністрації. Значну увагу було приділено питанню забезпечення енергозбереження у Держархіві області.
 
До Дня вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.02.2017
17 лютого 2017 року на офіційному веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» та у приміщенні читального залу архіву розгорнуті фотодокументальні виставки до Дня вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. До експозицій увійшли матеріали та публікації загальноукраїнських та місцевих ЗМІ про національно-політичні акції протесту на підтримку європейського вектора зовнішньої політики України на головній площі у м. Києві, що переросли в активне протистояння діям злочинної влади по всій території України з листопада 2013 по лютий 2014 рр. Завдяки великій людській гідності, стійкості і національній відвазі активістів було змінено хід історії нашої держави. Також на виставках демонструються фотографії подій Революції Гідності із особистих колекцій активних учасників та свідків подій листопаду 2013 – лютого 2014 рр.
 
Тематична перевірка Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.02.2017
15 лютого 2017 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було здійснено тематичну перевірку з якості проведення науково-технічної обробки документів постійного зберігання та кадрових питань (особового складу) у Головному управлінні статистики у Сумській області.
 
Участь у тематичному семінарі Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.02.2017
15 лютого 2017 року начальник і головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М., Пєшкова Т.О. взяли участь у тематичному короткостроковому семінарі «Забезпечення ефективності діяльності місцевих рад» на базі Сумського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Для секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад була прочитана лекція з теми «Складання номенклатури справ. Описування документів сільської ради. Вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду».
 
Комплексна перевірка роботи комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.02.2017
08 лютого 2017 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено комплексну перевірку стану організації діловодства та архіву у комунальному закладі Сумської обласної ради Сумському обласному краєзнавчому музеї.
 
Комплексна перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.02.2017
07 лютого 2017 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в Сумській обласній профспілковій організації працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів.
 
Тематична перевірка організації діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.02.2017
01 лютого 2017 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Роздобудько О.М. проведено тематичну перевірку стану організації діловодства в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.01.2017
27 січня 2017 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування НАФ, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положення про експертну комісію.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2017
26 січня 2017 року відбулося засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були обговорені основні завдання структурних підрозділів архіву на 2017 рік, розглянуті та схвалені плани роботи колегіальних і дорадчих органів ДАСО, графіки перевірянь роботи архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, архівних підрозділів установ, організацій і підприємств у 2017 році, ухвалений порядок денний розширеного засідання колегії архіву.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>