Головна arrow Новини
Презентація архівних документів до 100-річчя проголошення Української Народної Республіки Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.11.2017
 З нагоди 100-річчя проголошення Української Народної Республіки на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Презентаційні матеріали» з 07 листопада 2017 року демонструється виставка архівних документів. В експозиції представлені документи Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Державного архіву Сумської області.
 
До 80-річчя від початку Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.11.2017
    03 листопада 2017 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. взяв участь у засіданні у форматі «круглого столу», присвяченому 80-річчю від початку Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років, що відбулося в Сумській міській центральній бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка. Учасники «круглого столу» згадували про репресованих нашого краю – засновника історично-художнього музею Никанора Онацького, уродженця Роменщини мистецтвознавця Миколу Макаренка, гумориста Остапа Вишню, вчителів та викладачів університетів Сумщини, яких також переслідували за їх погляди.
     Присутні на засіданні науковці та громадськість були згодні в одному, що такі жахливі уроки історії не мають повторюватися в майбутньому.
 
Оголошення! Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.11.2017
Шановні відвідувачі!

Повідомляємо, що з 05.11.2017 офіційна веб-сторінка Державного архіву Сумської області розташована за адресою daso.archives.gov.ua.
 
Участь у науково-практичній конференції Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.10.2017
27 жовтня 2017 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. та головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Клюєва О.О. взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Слобожанщина в 1917–1921 рр.: вимір революції», яка відбулася у Конгрес-центрі Сумського державного університету.
 
Засідання ЕПК Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.10.2017
27 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву в комунальному закладі Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.10.2017
17 жовтня 2017 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в комунальному закладі Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер».

 
Тематична перевірка роботи експертної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2017
17 жовтня 2017 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Роздобудько О.М. проведено тематичну перевірку роботи експертної комісії Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.10.2017
13 жовтня 2017 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списку № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, інструкцій з діловодства.
 
Засідання колегії Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.10.2017
11 жовтня 2017 року проведене чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області за підсумками роботи архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад, структурних підрозділів обласного архіву за січень-вересень 2017 року. На засіданні обговорювалися результати перевірок виконання архівними відділами Глухівської та Шосткинської міських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади, заслухано звіт про організацію виконання запитів на публічну інформацію у Держархіві області.
 
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.10.2017
29 вересня 2017 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було проведено тематичну перевірку роботи архівного підрозділу Комунального закладу культури Сумської обласної ради – Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна.
 
Семінар-практикум з працівниками діловодних служб та архівних підрозділів медичних закладів Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.09.2017
  27 вересня 2017 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. та головним спеціалістом Пєшковою Т.О. спільно з працівниками Управління охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації було проведено семінар-практикум з працівниками діловодних служб та архівних підрозділів медичних закладів, що перебувають у зоні комплектування  Державного архіву Сумської області. У семінарі взяли участь 28 слухачів. На семінарі обговорювались актуальні питання ведення діловодства: стан упорядкування документів у медичних закладах, складання номенклатури справ, організація контролю за виконанням  документів, організація роботи зі зверненнями громадян та інше. Директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. відзначив Почесними грамотами найкращих працівників діловодних служб та архівних підрозділів закладів.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.09.2017
22 вересня 2017 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування НАФ, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>