Головна arrow Новини
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2018
26 січня 2018 року відбулося перше засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: обговорення звіту про роботу експертно-перевірної комісії за 2017 рік, ознайомлення з планом роботи ЕПК на 2018 рік; внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ, що надійшли до ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства, положень про експертну комісію організацій, ознайомлення членів експертно-перевірної комісії з новими нормативно-правовими актами з питань архівної справи.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2018
24 січня 2018 року відбулося засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були обговорені підсумки роботи зі зверненнями громадян в архівних установах області та основні завдання структурних підрозділів архіву на 2018 рік, розглянуті та схвалені плани роботи колегіальних і дорадчих органів ДАСО, графіки перевірянь роботи архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, архівних підрозділів установ, організацій і підприємств у 2018 році, ухвалений порядок денний розширеного засідання колегії архіву.
 
Фотодокументальна виставка до Дня Соборності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.01.2018
19 січня 2018 року у читальному залі Державного архіву Сумської області відкрилася фотодокументальна виставка до Дня Соборності України. В експозиції представлені документи 1917-1919 років, які розповідають про історію та діяльність Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, їх роль у процесі здобуття незалежності України. Виставка підготовлена за фотодокументами Державного архіву Сумської області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Державного архіву Чернігівської області та Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С.Пшеничного.
 
Конкурс на зайняття вакантної посади Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.01.2018
12 січня 2018 року в Державному архіві Сумської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В» – головного спеціаліста фінансово-господарського відділу. У конкурсі взяли участь 4 особи. Конкурс проходив у два етапи: тестування на знання законодавства України та співбесіда з кандидатами. За результатами двох етапів конкурсна комісія визначилася з переможцем конкурсу.
 
Участь у презентації науково-документальних книжок з краєзнавства Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.01.2018
  10 січня 2018 року до 79-ої річниці створення Сумської області директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. і начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. взяли участь у презентації 14-ти унікальних науково-документальних книжок з краєзнавства, яка відбулася в актовому залі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки. Більшість видань, які відображають події Української революції 1917-1921 років, створені на основі архівних документів із фондів  Держархіву області. Серед видань – кілька книг відомого краєзнавця, колишнього директора Державного архіву Сумської області Геннадія Іванущенка, це, зокрема, «Повстанський рух 20-х – 30-х років ХХ століття на Сумщині», «Українське відродження 1917-1920 років на Сумщині», «ОУН-УПА на Сумщині», «Сумчани в боротьбі за волю».
 
З Новим роком та Різдвом Христовим! Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.12.2017
 
З Новим роком та Різдвом Христовим! Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.12.2017
 
Виставка он-лайн «Народний Рух України за перебудову» Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.12.2017
 24 грудня 2017 року виповнилося 80 років від дня народження визначного політичного і державного діяча, Героя України В’ячеслава Чорновола. З  документами та фотографіями про борця за незалежність України, одного із лідерів правозахисного руху можна ознайомитися у рубриці «Виставки» на сайті Державного архіву Сумської області.
 
З професійним святом! Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.12.2017
 Шановні працівники архівних установ!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди прийдешнього професійного свята – Дня працівників архівних установ.
  Бажаємо вам витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі, міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального професійного обов’язку.
 
До уваги користувачів читальних залів Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.12.2017
 Шановні відвідувачі!
У зв’язку з виробничою необхідністю з 26 грудня 2017 року по 08 січня 2018 року припиняється обслуговування користувачів у читальних залах корпусів № 1 та № 2 Державного архіву Сумської області.
 
Участь у презентації книги "Сумщина в боротьбі" Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.12.2017
    14 грудня 2017 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. та начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. взяли участь у презентації книги відомих дослідників історії визвольної боротьби українського народу Коваля Р., Моренця В., Юзича Ю. «Сумщина в боротьбі», що відбулася в Сумській обласній філармонії. В заході взяли участь представники обласної державної адміністрації, краєзнавці, широка громадськість. У виданні подано 120 біографій козаків і старшин Армії УНР, які народилися на території Сумської області, понад 50 спогадів про їхню участь у визвольній боротьбі.
    Книгу-дослідження було видано за кошти обласного бюджету в рамках Програми економічного і соціального розвитку Сумської області.
 
Комплексна перевірка архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.12.2017
12 грудня 2017 року начальником та головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М., Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>