Головна arrow Новини
Фотодокументальна виставка до Дня захисника України Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.10.2018
 З 12 жовтня 2018 року в читальному залі Державного архіву Сумської області можна ознайомитися з  фотодокументальною виставкою, присвяченою Дню захисника України. В експозиції представлені документи 1917-1919 років – складного періоду формування українських військових частин доби Центральної Ради, Української Народної Республіки, фотодокументи 2014-2015 років з колекцій сумчан-волонтерів та учасників антитерористичної операції на сході України.
 
Організація архівної справи в умовах адміністративно-територіальної реформи Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.10.2018
  З 09 по 11 жовтня 2018 року при Сумському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Організація архівної справи в умовах адміністративно-територіальної реформи» для керівників та спеціалістів архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад. Співробітники Державного архіву Сумської області ознайомили слухачів з новими нормативно-правовими актами з питань архівної справи та діловодства, прочитали лекції про оформлення описів справ та науково-довідкового апарату до них, державний облік документів НАФ, порядок виконання запитів юридичних та фізичних осіб та оформлення архівних довідок, надали методичні та практичні рекомендації з ведення облікових документів та проведення експертизи цінності документів, оформлення інформаційно-аналітичних документів. У рамках семінару були проведені виїзне практичне заняття на базі Держархіву області з питань складання планово-звітної документації архівних установ та розширене засідання експертно-перевірної комісії. Перед слухачами виступили представники апарату Сумської обласної державної адміністрації щодо основних вимог до документування управлінської діяльності, граматичних і лексико-фразеологічних норм офіційно-ділового стилю. У ході навчання була проведена тематична бесіда з питань організації діяльності архівних установ в умовах адміністративно-територіальної реформи. Під час обміну досвідом архівісти обговорили проблемні питання в роботі архівних установ області.
 
Тематична перевірка стану діловодста та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2018
03 жовтня 2018 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Нестренко З.С. була проведена тематична перевірка стану діловодства та архіву у Департаменті економіки Сумської обласної державної адміністрації.
 
До уваги відвідувачів читальних залів Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.10.2018
 ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

У зв’язку з проведенням лекцій та практичних занять для працівників архівних відділів Сумської області 09 жовтня 2018 року читальний зал корпусу № 1 (вул. Садова, 49) не працюватиме.
Користувачів читального залу корпусу № 2 (вул. Горького, 21/1) запрошуємо до роботи 09 жовтня 2018 року з 09.00. 10 жовтня 2018 року читальний зал корпусу № 2 працювати не буде.

Адміністрація.
 
До уваги відвідувачів читальних залів Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.10.2018
                               ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

У зв’язку з проведенням лекцій та практичних занять для працівників архівних відділів Сумської області 09 жовтня 2018 року читальний зал корпусу № 1 (вул. Садова, 49) не працюватиме.
Користувачів читального залу корпусу № 2 (вул. Горького, 21/1) запрошуємо до роботи 09 жовтня 2018 року з 09.00. 10 жовтня 2018 року читальний зал корпусу № 2 працювати не буде.
Адміністрація.
 
Засідання ЕПК Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2018
21 вересня 2018 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію, інструкцій з діловодства, інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі.
 
Семінар-практикум «Сучасна політика держави у сфері архівної справи та діловодства» Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2018
 20 вересня 2018 року працівниками відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Сумської області Кузьміною Н.М. та Пєшковою Т.О. проведено семінар-практикум «Сучасна політика держави у сфері архівної справи та діловодства» для осіб, відповідальних за архів та діловодство структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації.
 
Тематична перевірка роботи ЕК Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.09.2018
18 вересня 2018 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було проведено тематичну перевірку організації роботи експертної комісії у Державній екологічній інспекції у Сумській області.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.08.2018
31 серпня 2018 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ; погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертні комісії організацій, інструкцій з діловодства та інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі.
 
До річниці незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.08.2018
21 серпня 2018 року у приміщенні читального залу Державного архіву Сумської області розгорнуто фотодокументальну виставку до 27-ї річниці проголошення незалежності України. На виставці експонуються знакові документи періоду формування української державності і боротьби за незалежність України у ХХ ст. – на початку ХХІ ст. До експозиції увійшли історичні документи із фондів і колекцій Держархіву Сумської області та зібрань Національного архівного фонду України.
 
Виставка до 27-ї річниці незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.08.2018
З 17 серпня 2018 року на веб-сайті архіву у рубриці «Виставки» демонструється фотодокументальна виставка до 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності, підготовлена Державною архівною службою України.
 
Перевірки архівних підрозділів установ Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.08.2018
14 серпня 2018 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Сумській обласній організації ветеранів. 15 серпня 2018 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено тематичну перевірку роботи архівного підрозділу публічного акціонерного товариства «Сумихімпром». У ході перевірок особам, відповідальним за архів, надано методичну та практичну допомогу з питань ведення архівної справи та діловодства.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>