Головна arrow Новини
«Скорботні жнива Сумщини 1932-1933 років» Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2018
 23 листопада 2018 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. взяв участь у відкритті документальної виставки «Скорботні жнива Сумщини 1932-1933 років», яка відбулася в Сумському обласному краєзнавчому музеї. На виставці були представлені документи із фондів Держархіву Сумської області, які висвітлюють причини, перебіг та наслідки голодомору.
 
Архівний урок для студентів Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2018
 23 листопада 2018 року в читальному залі Державного архіву Сумської області начальником відділу інформації та використання документів Гончаровою І.Є. була прочитана лекція, проведена екскурсія та практичні заняття для студентів І курсу навчально-наукового інституту історії та філософії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка за темою «Основи наукових досліджень».
 
Фотодокументальна виставка «Голодомор 1932-1933 років на Сумщині» Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2018
      23 листопада 2018 року в приміщенні Державного архіву Сумської області відкрито документальну виставку «Голодомор 1932-1933 років на Сумщині». В експозиції представлені документи, які висвітлюють причини, перебіг та наслідки голодомору. Це постанови, директивні листи про хлібозаготівлю, матеріали про політичні настрої селян, репресивні дії, випадки голодування та ріст смертності серед жителів сіл, дітей в дитячих будинках та дитсадках, актові записи про смерть за 1932-1933 роки по населеним пунктам Сумщини.
    У відкритті виставки взяли участь студенти І курсу навчально-наукового інституту історії та філософії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2018
23 листопада 2018 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків  № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, інструкцій з діловодства.
 
Участь у засіданні Ради регіонального розвитку Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.11.2018
 22 листопада 2018 року працівники Державного архіву Сумської області на чолі з директором архіву Олійником Ю.О. взяли участь у засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося у конгрес-центрі СумДУ. Очільники області, районів, ОТГ обговорили перспективи розвитку громад на 2019-2021 роки, особливу увагу приділили освітній реформі, перебігу процесу децентралізації та залучення інвестицій.
 
До Дня Гідності та Свободи Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.11.2018
     До Дня Гідності та Свободи на сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» демонструється фотодокументальна виставка «Євромайдан. Погляд очевидців», присвячена подвигу учасників революції Гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні. Документи відтворюють події, що відбувалися на Майданах у столиці та в місті Суми. Мирний протест українських громадян, що переріс у протистояння з тодішнім режимом, назавжди змінив історію України.
    21 листопада 2018 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. взяв участь в урочистих заходах з нагоди пам'ятної дати – покладанні квітів до пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні та могил загиблих у зоні АТО.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.11.2018
07 листопада 2018 року відбулося засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були розглянуті підсумки роботи архівних установах області за 9 місяців 2018 року, обговорені проведені заходи щодо посилення охоронної та пожежної безпеки архівних приміщень. Особлива увага була приділена питанням планування роботи архівних установ області на 2019 рік та звітності за 2018 рік.
 
Підвищення кваліфікації державного службовця Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.10.2018
25 жовтня 2018 року головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Клюєва О.О. пройшла навчальний курс «Інформування громадськості про державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції України» у Державному закладі післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної  влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій».
 
Чергове засідання ЕПК Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.10.2018
26 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, положень про експертну комісію організацій, не внесених до НАФ, інструкцій з діловодства та інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі.
 
Тематична перевірка роботи експертної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.10.2018
23 жовтня 2018 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведена тематична перевірка роботи експертної комісії Головного територіального управління  юстиції у Сумській області.
 
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2018
19 жовтня 2018 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведена тематична перевірка роботи архівного підрозділу Сумського окружного адміністративного суду. У ході перевірки особі, відповідальній за архів, надано методичну та практичну допомогу з питань ведення архівної справи та діловодства.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2018
17 жовтня 2018 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведена комплексна перевірка стану діловодства та архіву в Сумській обласній організації товариства винахідників і раціоналізаторів України.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>