Головна arrow Новини
Участь у міжнародній книжковій виставці-ярмарку Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.08.2010
Державний архів Сумської області взяв участь (в рамках видань, представлених Держкомархівом) у VІ Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку, що проходла у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15). Були представлені видання ДАСО: "Українське відродження 1917-1920 рр.на Сумщині" Т.1, "ОУН-УПА на Сумщині" Т.1 і Т.2 та Сумський історико-архівний журнал.
 
До Дня Незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.08.2010

- В Державному архіві Сумської області відкрилася виставка документів, присвячена 19-й річниці відновлення державної незалежності України.

- Електронний варіант виставки передано до обласної державної адміністрації для публікації на сайті ОДА та проведення виставки в районах області.

- На сайті ДАСО в розділі "Статті" розміщено дослідження "Олександр Коваленко: штрихи до історичного портрета", про уродженця Сумщини, видатного революціонера і математика, учасника боротьби за Незалежність України.

- За участю Держархіву області підготовлено телепередачі до Дня Державного Прапора та до Дня Незалежності України.

 
Нарада в ОДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.08.2010
Державний архів Сумської області взяв участь у нараді при першому заступнику голови Сумської облдержадміністрації. Одним з питань наради було покращення контролю за передачею документів тимчасового зберігання до архівних установ. На порушені ДАСО питання дано доручення підготувати пропозиції щодо розроблення обласної програми створення мережі трудових архівів.
 
Отримано документи класика Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.07.2010
Державний архів Сумської області отримав на зберігання документи особового походження класика української літератури Олекси Ющенка.
 
Атестація робочих місць Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.06.2010
В Державному архіві Сумської області проведено атестацію робочих місць
 
Контрольна перевірка Держкомархівів України Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.06.2010
В Державному архіві Сумської області відбулась контрольна перевірка Державним комітетом архівів України стану справ щодо усунення зауважень попередніх перевірок. В ході перевірки відбулася зустріч керівника робочої групи, начальника організаційно-аналітичного відділу Держкомархівів Н.К. Богунової з заступником голови-керівником апарату Сумської обласної державної адміністрації О.М. Цупром, керівництвом Недригайлівської райдержадміністрації та районної ради.
 
Архівісти серед переможців конкурсу Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.06.2010

У Сумській обласній державній адміністрації відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2010 р.

За результатом конкурсу третє місце у номінації "Кращий спеціаліст" зайняла головний спеціаліст відділу відділу організації та координації архівної справи ДАСО В.А. Марченко. Вітаємо!

 
Засідання ЕПК Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.06.2010
18.06.2010 відбулося чергове засідання Експертно-перевірної комісії Державного архіву області.
 
Юридична реєстрація СІАЖ Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.06.2010
Державний архів Сумської області отримав свідоцтво про юридичну реєстрацію Сумського історико-архівного журналу - спільного видання Інституту української історіографії і джерелознавства ім. М.Грушевського, Сумського державного університету та Державного архіву Сумської області.
 
Презентація нового видання ДАСО Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.06.2010

10 червня о 12-00 в бібліотеці Української академії банківської справи відбулася презентація першого тому збірника документів "Українське відродження 1917-1920 рр. на Сумщині ", створеного архівістами області. Під час презентації була розгорнута виставка видань Державного архіву області, присвячена 85-й річниці його заснування.

 
До 149-ї річниці поховання Тараса Шевченка в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.06.2010

8 червня 2010 р. о 12 годині у приміщенні Сумського прес-клубу відбулася презентація виставки “Шевченківські свята української еміграції: афіші, запрошення, оголошення, програми” (1914-1943 рр.).

Виставка створена за матеріалами Національного архіву Чеської Республіки та Наукового архіву Болгарської Академії Наук і приурочена до 149-ої річниці поховання Тараса Шевченка в Україні (Чернеча гора у Каневі). Прес-анонс .

 
До 90-річчя від дня народження І.М. Кожедуба Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.06.2010

- В Державному архіві Сумської області відкрилася виставка документів , присвячена 90-річчю від дня народження тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації Івана Микитовича Кожедуба (1920-2010). Її он-лайновий варіант представлено на сайті ДАСО. Електронна версія виставки надана органам влади та місцевого самоврядування для проведення урочистих заходів на території області.

- На сайті ДАСО в розділі Статті: "Крила, які кличуть в небо " (до 90-річчя від дня народження І.М. Кожедуба)

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 38 Наступна > Кінець >>