Головна arrow Новини
Виставка до 22-ї річниці незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.08.2013
З нагоди 22-ї річниці незалежності України в читальному залі Державного архіву Сумської області 21 серпня 2013 року відкрито фотодокументальну виставку. В експозиції представлені документи Центрального державного історичного архіву м. Київ, Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Державного архіву Сумської області, що відтворюють шляхи становлення української держави від часів козацької доби, Центральної Ради, Директорії, УНР до незалежної України.
 
Тематична перевірка роботи архівного відділу Ямпільської РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.08.2013

7 серпня 2013 року заступником директора архіву Олійником Ю.О. здійснено позапланову тематичну перевірку архівного відділу Ямпільської районної державної адміністрації у зв’язку з отриманням ним нового приміщення. Під час робочої поїздки відбулася зустріч з керівником апарату райдержадміністрації Нагорним С.П., на якій піднімалися питання покращення матеріально-технічної бази архівного відділу, було досягнуто домовленості про їх позитивне вирішення.

 
Чергове засідання колегії ДАСО Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.08.2013
30 липня 2013 року відбулося чергове засідання колегії, на якому були розглянуті питання: про виконання планових завдань структурними підрозділами ДАСО, архівними відділами райдержадміністрацій та міських рад, підсумки роботи із зверненнями громадян у ДАСО та архівних установах за І півріччя 2013 року, про складання бюджетного запиту на 2014 рік та результати перевірки Держархіву області сектором внутрішнього аудиту Сумської облдержадміністрації. Особливу увагу було звернено на стан виконавської та трудової дисципліни в архіві.
 
До 1025-ліття хрещення Київської Русі Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.07.2013
26 липня 2013 року у читальному залі Держархіву Сумської області відкрита документальна виставка, присвячена 1025-річчю хрещення Київської Русі. Виставка знайомить відвідувачів з історією хрещення Київської Русі, заходами ювілейних святкувань 900-річчя та 1000-ліття введення християнства на Русі. В експозиції представлені документи ЦДАВО, ЦДІАЛ, ЦДКФФА ім. Г. С. Пшеничного.
 
Виставка до 23-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.07.2013
До дня відзначення 23-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України 15 липня 2013 року в читальному залі держархіву розгорнуто фотодокументальну виставку. На ній представлені Декларація про державний суверенітет України, прийнята Верховною Радою України 16 липня 1990 року, фотографії про відзначення в м. Суми 1-ї річниці її прийняття, матеріали про висвітлення цих подій в засобах масової інформації.
 
Другі Петровські читання Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.05.2013
  24 травня 2013 року в Державному архіві Сумської області відбулося підсумкове засідання другої науково-практичної конференції дослідників „Петровські читання”, присвячене журналісту-краєзнавцю Геннадію Терентійовичу Петрову (1936 – 1996). Заступник директора архіву – начальник відділу організації і координації архівної справи Л. А. Покидченко презентувала підготовлені до видання „Матеріали другої науково-практичної конференції дослідників „Петровські читання”. Зі спогадами про відомого земляка виступили журналіст, прозаїк, друг Г. Т. Петрова Юрій Миколайович Царик; краєзнавець, член Національної Спілки письменників України Борис Іванович Ткаченко; історик, краєзнавець, заслужений працівник культури УРСР Лада Павлівна Сапухіна; художник, член Національної Спілки журналістів України Олег Іванович Солдатенко; директор Лебединського художнього музею Володимир Іванович Кравченко. В заході взяли участь працівники архівних установ, музеїв і бібліотек Сумщини, краєзнавці, представники громадських організацій та засобів масової інформації. Присутні ознайомилися з особистими фотографіями, листами, щоденниками з фонду Г. Т. Петрова, переглянули запис його останнього інтерв’ю (червень 1996 р.).
 
Дню Перемоги присвячується Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.05.2013
8 травня 2013 року в читальному залі Держархіву відкрилася виставка документів, присвячена 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Представлені документи періоду тимчасової нацистської окупації 1941-1943 років, акт Обласної надзвичайної комісії з розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників на території Сумської області.
 
Виставка до 100-річчя від дня народження двічі Героя Соціалістичної Праці М. Х. Савченко Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.04.2013
До 100-річчя від дня народження двічі Героя Соціалістичної Праці Марії Харитонівни Савченко 25 квітня 2013 року у читальному залі ДАСО відкрито фотодокументальну виставку. Про славний трудовий шлях нашої землячки розповідають документи виконкому Сумської обласної ради депутатів трудящих, колекції документів та матеріалів керівних працівників і спеціалістів сільського господарства Сумщини, фотографії та газетні статті.
 
Архівний урок для студентів Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.04.2013
12 квітня 2013 року в Державному архіві Сумської області відбувся архівний урок для студентів І курсу Сумського кооперативного технікуму. Начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І. Є. розповіла про історію архіву, склад і зміст документів, що зберігаються в ДАСО, умови роботи відвідувачів. Начальник відділу формування НАФ та діловодства Котляр І. Ю. ознайомила студентів з правилами ведення діловодства, складанням номенклатур справ, комплектуванням архівних установ документами Національного архівного фонду. Були проведені екскурсія та практичні заняття.
 
Про проведення конкурсу „Кращий державний службовець” в Державному архіві Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.04.2013
 Відповідно до Указу Президента України від 18 липня 2011 року №769/2011 „Питання управління державною службою в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2008 року № 807, наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 „Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2013 № 83-ОД „Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” у 2013 році”, наказу держархіву області від 15.03.2013 № 14-ОД „Про підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в Державному архіві Сумської області 9 квітня 2013 року відбувся І тур  Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”. У конкурсі взяли участь 6 осіб. У номінації „Кращий керівник” переможцем стала начальник фінансово-господарського відділу – головний бухгалтер Т. М. Левадна. Друге місце посіла начальник відділу зберігання, обліку та довідкового апарату І. О. Назаренко. У номінації „Кращий спеціаліст” перше місце отримала головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Л. Ф. Сорокіна. На другому місці – головний спеціаліст відділу інформації та використання документів І. П. Кузьменко. Третє місце – за головним спеціалістом відділу зберігання, обліку та довідкового апарату О. В. Андрющенко. Переможці візьмуть участь в обласному турі конкурсу.
 
Приймання документів на державне зберігання Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.04.2013
Протягом І кварталу 2013 року до держархіву області надійшло 297 справ управлінської документації від установ, організацій, підприємств Сумської області. Колекція документів археологічних досліджень на території Сумщини поповнилась 23 справами та 14 негативами. На загальне зберігання передано 164 справи розсекречених документів колишнього СРСР.
 
Перевірка стану архіву та діловодства обласного комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.03.2013
28 березня 2013 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Т.О.Пєшковою проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву обласного комунального закладу Сумської обласної ради „Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики м. Суми”. За результатами перевірки надані методичні рекомендації з питань ведення архіву та використання нормативних документів у діловодстві.
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 38 39 Наступна > Кінець >>