Головна arrow Новини
Чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.03.2014
19 березня 2014 року у Державному архіві Сумської області відбулося чергове засідання колегії, на якому були обговорені результати комплексної перевірки архівного відділу Білопільської районної державної адміністрації, підсумки щорічної самооцінки державних службовців, заслуханий звіт головного бухгалтера про використання Держархівом області бюджетних коштів за 2013 рік, схвалено план заходів, спрямованих на виконання пріоритетних завдань Державного архіву Сумської області у 2014 році. Особливу увагу було приділено питанням посилення стану збереження документів у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.
 
Комплексне перевіряння роботи архівного відділу Білопільської РДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.03.2014

 12 березня 2014 року робочою групою Державного архіву Сумської області у складі заступника директора-начальника відділу організації і координації архівної справи Котляр І.Ю., начальника відділу формування НАФ та діловодства Кузьміної Н.М., головного спеціаліста відділу зберігання, обліку та довідкового апарату Андрющенко О.В. та головного спеціаліста відділу організації і координації архівної справи Марченко В.А.  було проведено комплексну перевірку діяльності архівного відділу Білопільської райдержадміністрації.

У ході робочої поїздки працівники Держархіву області ознайомилися з умовами зберігання та організацією обліку документів в архівному відділі, веденням діловодства в архіві та роботою з установами-джерелами комплектування. Особливу увагу було приділено організації роботи з виконання соціально-правових та тематичних запитів, запитів на публічну інформацію. За результатами перевірки були надані методичні рекомендації.

Під час зустрічі з керівником апарату Білопільської районної державної адміністрації Васильченком Ю.М. обговорювалися питання про виділення коштів для введення в дію охоронно-пожежної сигналізації та підключення комп’ютерів архівного відділу до мережі Інтернет.
 
200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка присвячується Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.03.2014

 5 березня 2014 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито документальну виставку, присвячену 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Експозиція знайомить з документами, які висвітлюють заходи по вшануванню пам'яті поета на Сумщині у ХХ столітті. Серед них: звернення громадськості про увічнення пам'яті Тараса Шевченка, оголошення в газетах, постанови, рішення органів влади про відзначення річниць з дня народження та роковин з дня смерті Великого Кобзаря. Виставка доповнена документами та фотодокументами центральних державних архівів України, які ілюструють життя, творчість, вшанування пам’яті великого українського поета.

Електронну версію виставки розміщено на офіційному сайті Держархіву Сумської області в рубриці «Виставки».

 
Перевірки стану діловодства та архіву в обласних установах Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.03.2014
28 лютого 2014 року працівниками відділу формування НАФ та діловодства були проведені планові комплексні перевірки стану діловодства та архіву у Прокуратурі Сумської області та Сумській обласній профспілковій організації працівників машинобудування та металообробки. У ході перевірок надані методичні рекомендації з питань ведення діловодства та архіву
 
Засідання Науково-методичної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.03.2014
3 березня 2014 року відбулося засідання науково-методичної ради Державного архіву, на якому був схвалений тематико-експозиційний план фото-документальної виставки, присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.  Членам науково-методичної ради  представлені документи за 1859,1914, 1917, 1918, 1920, 1924, 1928, 1930, 1942, 1961, 1964, 1965, 1981, 1988, 1989 роки та презентаційний матеріал у форматі PowerPoint, які відтворюють історію заходів по ознаменуванню 100-річчя, 175-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та вшанування його пам’яті.
 
Засідання ЕПК Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.02.2014
 28 лютого 2014 року відбулося чергове засідання ЕПК ДАСО, на якому були розглянуті питання: розгляд і затвердження описів справ; погодження номенклатур справ установ та організацій на 2014 рік; погодження актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ; погодження положень про архів та ЕК; погодження примірної номенклатури справ фінансового управління райдержадміністрацій (міських рад).
 
Розширене засідання колегії ДАСО Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.02.2014

  21 лютого 2014 року в Державному архіві Сумської області відбулося розширене засідання колегії, присвячене підсумкам роботи архівних установ області у 2013 році та їх завданням на 2014 рік. У засіданні колегії взяли участь члени колегії та працівники держархіву області, начальники архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, керівники трудових архівів.

З доповіддю про підсумки роботи архівних установ області у 2013 році та їх завдання на 2014 рік виступив директор архіву Артюх В.В. Про стан планування та звітності в архівних відділах РДА та міськрад розповіла заступник директора – начальник відділу організації і координації архівної справи Котляр І.Ю. Під час обговорення доповіді виступили начальники структурних підрозділів Державного архіву Сумської області, начальники архівних відділів Глухівської міської ради Артеменко С.В., Сумської міської ради Курилко С.О., Шосткинської райдержадміністрації Юдицька Л.П.

Детальніше...
 
Виставки до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.02.2014
14 лютого 2014 року у читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито документальну виставку до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На виставці представлені документи Центрального державного архіву громадських об'єднань України, Центрального державного архіву вищих органів влади і управління України, Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного та Галузевого державного архіву Міністерства оборони України. На сайті ДАСО у розділі «Виставки» розміщена виставка, створена на основі особистих фото співробітників архіву: гвардії старшини Артюха В. В., гвардії старшини Піскунова О. Б., старшого прапорщика  Кравченка О. І.
 
25-ій річниці виведення військ з Афганістану присвячується Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.02.2014
  14 лютого 2014 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відбувся святковий захід, присвячений 25-ій річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (1989-2014).  Під час урочистостей була продемонстрована фотодокументальна виставка, підготовлена у форматі Power Point за документами з особистих фондів працівників архіву-колишніх воїнів-афганців. Колектив архіву привітав своїх колег - учасників бойових дій в Афганістані: директора Державного архіву Сумської області Артюха В.В., начальника відділу Кравченка О.І., головного інженера архіву Піскунова О.Б. Вони поділилися своїми спогадами про бойові будні війни, пригадали своїх побратимів, які не повернулися із поля бою.
 
Урядова нагорода воїну-інтернаціоналісту Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.02.2014

 13 лютого 2014 року у Києві відбувся Форум воїнів-інтернаціоналістів, присвячений 25-й річниці виведення військ з території Афганістану. У заході, який відбувся у Національному палаці мистецтв «Україна», взяли участь колишні афганці та інші воїни-інтернаціоналісти з усієї України, а також представники громадських організацій, які їх об’єднують. Серед присутніх на форумі був останній командувач сороковою армією Борис Громов. Саме він виводив радянські війська з Афганістану. Під час Форуму воїнам-інтернаціоналістам були вручені державні та урядові нагороди.

 В урочистих заходах взяв участь директор Державного архіву Сумської області Артюх Володимир Васильович, який проходив строкову службу в Афганістані з травня 1981 р. по листопад 1982 року, є активним членом Сумської обласної Спілки ветеранів Афганістану. За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку ветеранського руху, активну громадянську діяльність, патріотичне виховання молодого покоління Артюха В.В. нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

 
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.02.2014
         12 лютого 2014 року з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ з Афганістану в офісі Сумської обласної Спілки ветеранів Афганістану відбулася зустріч керівництва області з ветеранами, воїнами-інтернаціоналістами.

 За значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав рішенням Правління Української Спілки ветеранів Афганістану директора Державного архіву Сумської області Володимира Васильовича Артюха нагороджено пам’ятною медаллю «Долг выполнен с честью».

 
Виїзне засідання експертно-перевірної комісії ДАСО Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.02.2014
 11 лютого 2014 року відбулося виїзне засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області. Засідання відбулося на базі фінансового управління Сумської районної державної адміністрації.
З метою розроблення примірної номенклатури справ фінансових управлінь РДА і міських рад, обміну досвідом стосовно формування справ, що утворюються в процесі діяльності фінуправлінь, члени ЕПК ознайомилися зі специфікою діловодства управління, розглянули склад і зміст документів, визначили строки їх зберігання.
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Наступна > Кінець >>