Головна arrow Новини
Тематична зустріч Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.03.2019
  13 березня 2019 року у читальному залі архіву відбулася тематична зустріч з викладачем Сумського державного університету кандидатом історичних наук Власенком Валерієм Миколайовичем на тему «Василь Филонович на захисті Карпатської України» (за матеріалами зарубіжних архівів). У зустрічі взяли участь студенти юридичного факультету Сумського державного університету та архівісти. Увазі присутніх були представлені друковані видання Власенка В.М. про одного з керівників військових підрозділів Карпатської України полковника Филоновича В.З. та метричний запис про народження Филоновича, який зберігається в Державному архіві Сумської області.
 
Увага! Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.03.2019
З 11.03.2019  по 02.04.2019 в Державному архіві Сумської області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи на постійній основі. Умови проведення конкурсу та перелік необхідних для участі у конкурсі документів представлені у рубриці «Вакансії».
 
До уваги користувачів читального залу Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.03.2019
 Державний архів Сумської області повідомляє, що 13 березня 2019 року читальний зал № 1 (вул. Садова, 49) буде працювати з 11.00.
 
До 80-ї річниці з дня проголошення Карпатської України Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.03.2019
13 березня 2019 року о 9.00 у читальному залі архіву буде проведена тематична зустріч з викладачем Сумського державного університету кандидатом історичних наук Власенко В.М. на тему «Василь Филонович на захисті Карпатської України» (за матеріалами зарубіжних архівів).
 
Зі святом весни! Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.03.2019
 
Участь у розширеному засіданні колегії Державної архівної служби України Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.02.2019
 26 лютого 2019 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. взяв участь у розширеному засіданні колегії Державної архівної служби України, яке було присвячене підсумкам діяльності установи у 2018 році. У доповіді до учасників засідання Голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова розкрила тенденції розвитку, здобутки і досягнення в архівній сфері, зазначила причини, що гальмують інтеграцію української архівної галузі у європейський і світовий соціокультурний простір. Директор департаменту взаємодії з органами державної влади Міністерства юстиції України Ілля Лозінський закцентував увагу на затверджених Мін'юстом пріоритетах Державної архівної служби на 2019 рік.
 
Комплексна перевірка роботи державної установи Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.02.2019
27 лютого 2019 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в Державній установі «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія». У ході перевірки особам, відповідальним за діловодство і архівну справу, надано методичну та практичну допомогу.
 
Чергове засідання ЕПК Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.02.2019
22 лютого 2019 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ, що надійшли на розгляд ЕПК держархіву; погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства та інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі; розгляд та погодження Примірної номенклатури справ сільської (селищної) рад; обговорення звіту про роботу експертної комісії за 2018 рік Сумського національного аграрного університету та розгляд питання щодо статусу відокремлених структурних підрозділів.
 
До Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.02.2019
  20 лютого 2019 року у читальному залі Державного архіву Сумської області розгорнуто фотодокументальну виставку до Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В експозиції представлені статті центральних ЗМІ про події, що відбувалися у столиці України та на головній площі обласного центру з листопада 2013 року по лютий 2014 року. Документи розкривають ідею Євромайдану 2013-2014 рр., відтворють перебіг подій. Презентовано фотографії учасників і свідків сумського і київського Євромайданів.
 
Перевіряння стану архівної справи та діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2019
15 лютого 2019 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. було проведено комплексну перевірку стану архівної справи та діловодства в управлінні інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації. Архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Білоковаленко О.С. проведено тематичну перевірку стану організації діловодства в Сумській обласній організації Українського товариства глухих. У ході проведення перевірянь особам, відповідальним за ведення діловодства та архіву, надано консультативно-методичну допомогу.
 
Тематична перевірка роботи ЕК Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2019
18 лютого 2019 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Нестеренко З.С. проведено тематичну перевірку роботи експертної комісії Сумської обласної організації Національної Спілки художників України.
 
Участь у презентації видання «Блаженні гнані за правду» Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.02.2019
  18 лютого 2019 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. взяв участь у презентації монографії Оліцького В.О. «Блаженні гнані за правду (репресії проти Православної церкви на Сумщині у 1920–1930-ті роки)», що відбулася в обласній універсальній науковій бібліотеці. Видання базується на широкій базі архівних документів, що зберігаються у Державному архіві Сумської області, Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України, Центральному державному архіві громадських об’єднань України, державних архівах Харківської, Чернігівської областей, відомчих архівах Служби Безпеки України та Національної поліції.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>