Головна arrow Новини
«І пам'ятає світ врятований...» Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.05.2019
  07 травня 2019 року у читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито фотодокументальну виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До експозиції виставки увійшли фотографії та документи періоду тимчасової нацистської окупації області 1941-1943 років, фото, листи, спогади колишніх остарбайтерів, військовополонених, документи про підпільну та партизанську діяльність на тимчасово окупованих нацистами територіях, відомості про втрати Сумщини у роки Другої світової війни.
 
До Дня охорони праці в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.05.2019
  26 квітня 2019 року з нагоди Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці було проведене планове навчання з пожежної та електробезпеки для особового складу Державного архіву Сумської області. Співробітники архіву пройшли теоретичний та практичний інструктаж з використання вогнегасних засобів, відбулася тренувальна евакуація на випадок надзвичайної ситуації.
 
З Великоднем! Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.04.2019

  Шановні колеги!

   Прийміть найщиріші вітання зі світлим і радісним християнським святом!
   Христос Воскрес! 
  Нехай яскраве світло цього дня осяє весь світ, подарує надію, радість і щастя. І нехай сьогодні і завжди ваші душі іскряться вірою, помисли — добром, а серця — любов’ю.
 
Тематична перевірка стану забезпечення збереженості документів Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.04.2019
25 квітня 2019 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Іншиною В.В. було проведено тематичну перевірку стану забезпечення збереженості документів у Сумській обласній профспілковій організації працівників державних установ.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.04.2019
26 квітня 2019 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування НАФ, розгляд та схвалення описів справ, розгляд та погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.04.2019
     На сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Друга світова війна 1939–1945 років» оприлюднені цифрові копії актових записів про смерть 336-ти радянських військовополонених, які утримувались та померли у таборі військовополонених на території м. Конотоп Сумської області у 1941–1942 роках. Зазначені документи виявлені в архівному фонді «Колекція документів відділів реєстрації актів громадянського стану Сумщини».
    Ув’язнені на території табору утримувалися в нелюдських антисанітарних умовах. Загальне виснаження, ентероколіт, гемоколіт, серцева недостатність, дизентерія, туберкульоз – найпоширеніші причини смертей військовополонених.
 
Перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.04.2019
19 квітня 2019 року головним спеціалістом відділу формування  НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. була проведена комплексна перевірка стану діловодства та архіву в ПАТ «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш». У ході перевірки надано консультативно-методичну допомогу з питань ведення діловодства.
 
Акція «За чисте довкілля» Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.04.2019
  19 квітня 2019 року в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» працівники Державного архіву Сумської області взяли участь у благоустрої території Курського проспекту. Були ліквідовані несанкціоновані сміттєзвалища та очищені від сміття узбіччя дороги від повороту ПАТ «Центроліт» до в'їздної стели.
 
Перевіряння стану архівної справи та діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.04.2019
05 квітня 2019 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації. У ході перевіряння особі, відповідальній за діловодство і архівну справу, надано методичну допомогу.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.04.2019
02 квітня 2019 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Департаменті житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації. У ході перевірки особі, відповідальній за ведення діловодства та архіву, надано консультативно-методичну допомогу.
 
Розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.03.2019
      27 березня 2019 року в Державному архіві Сумської області відбулося розширене засідання колегії, присвячене підсумкам роботи архівних установ області у 2018 році та їх завданням на 2019 рік. У засіданні взяли участь члени колегії Держархіву області, начальники архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, керівники трудових архівів.
    З доповіддю виступив директор Держархіву області Олійник Ю.О. До обговорення звіту долучилися начальники структурних підрозділів Державного архіву Сумської області. Були розглянуті питання: про організацію роботи архівних установ в умовах адміністративно-територіальної реформи, нове в архівній справі та діловодстві, забезпечення умов для приймання і зберігання виборчої документації, використання архівних документів при підготовці виставок, публікацій до знаменних і пам’ятних дат 2019 року. Досвідом роботи поділилися начальники архівних відділів Глухівської районної державної адміністрації Пуцко І.В., Сумської міської ради Курилко С.О., головний спеціаліст архівного відділу Путивльської райдержадміністрації Салій Г.М.
 
До уваги користувачів читального залу Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.03.2019
 У зв’язку з проведенням розширеного засідання колегії Державного архіву Сумської області 27 березня 2019 року читальний зал корпусу № 1 (вул. Садова, 49) не працюватиме.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>