Головна arrow Новини
До Дня Європи в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.05.2019
18 травня 2019 року Україна святкує День Європи. З виставкою архівних матеріалів підготовленою до Дня Європи в Україні  можна ознайомитися на сайті Державного архіву Сумської області у розділі «Виставки».
 
Архівісти долучилися до святкування Дня вишиванки Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.05.2019
 Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній День вишиванки. До ініціативи вбратися у вишиту сорочку в знак єдності країни та поваги до багатих традицій українського народу долучилися й працівники Державного архіву Сумської області. Сьогодні вони з радістю прийшли на роботу у вишиванках та зробили спільне фото на згадку про це свято.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.05.2019
15 травня 2019 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому обговорювалися питання оцифровування документів Національного архівного фонду, переведення в електронний формат описів на документи НАФ, стану охорони праці та техніки безпеки, управління ризиками в Держархіві області.
 
З Днем Перемоги! Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.05.2019

    У дні весняного розквіту ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою шаною вклонитися тим, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацистськими загарбниками. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, хто піднімав країну з руїн у повоєнні часи. Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через століття.
   Зовсім мало залишилося тих, кому особисто ми повинні подякувати за перемогу. В це свято хочеться побажати, в першу чергу, миру. Нехай небо буде ясним і чистим, нехай поруч будуть тільки добрі і щирі люди. Щастя, злагоди, благополуччя!
  
Зі святом, з Днем Перемоги!

 
Тематична перевірка Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.05.2019
07 травня 2019 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було проведено тематичну перевірку стану організації діловодства у Сумській обласній профспілковій організації працівників машинобудування та металообробки.
 
«І пам'ятає світ врятований...» Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.05.2019
  07 травня 2019 року у читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито фотодокументальну виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До експозиції виставки увійшли фотографії та документи періоду тимчасової нацистської окупації області 1941-1943 років, фото, листи, спогади колишніх остарбайтерів, військовополонених, документи про підпільну та партизанську діяльність на тимчасово окупованих нацистами територіях, відомості про втрати Сумщини у роки Другої світової війни.
 
До Дня охорони праці в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.05.2019
  26 квітня 2019 року з нагоди Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці було проведене планове навчання з пожежної та електробезпеки для особового складу Державного архіву Сумської області. Співробітники архіву пройшли теоретичний та практичний інструктаж з використання вогнегасних засобів, відбулася тренувальна евакуація на випадок надзвичайної ситуації.
 
З Великоднем! Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.04.2019

  Шановні колеги!

   Прийміть найщиріші вітання зі світлим і радісним християнським святом!
   Христос Воскрес! 
  Нехай яскраве світло цього дня осяє весь світ, подарує надію, радість і щастя. І нехай сьогодні і завжди ваші душі іскряться вірою, помисли — добром, а серця — любов’ю.
 
Тематична перевірка стану забезпечення збереженості документів Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.04.2019
25 квітня 2019 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Іншиною В.В. було проведено тематичну перевірку стану забезпечення збереженості документів у Сумській обласній профспілковій організації працівників державних установ.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.04.2019
26 квітня 2019 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування НАФ, розгляд та схвалення описів справ, розгляд та погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.04.2019
     На сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Друга світова війна 1939–1945 років» оприлюднені цифрові копії актових записів про смерть 336-ти радянських військовополонених, які утримувались та померли у таборі військовополонених на території м. Конотоп Сумської області у 1941–1942 роках. Зазначені документи виявлені в архівному фонді «Колекція документів відділів реєстрації актів громадянського стану Сумщини».
    Ув’язнені на території табору утримувалися в нелюдських антисанітарних умовах. Загальне виснаження, ентероколіт, гемоколіт, серцева недостатність, дизентерія, туберкульоз – найпоширеніші причини смертей військовополонених.
 
Перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.04.2019
19 квітня 2019 року головним спеціалістом відділу формування  НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. була проведена комплексна перевірка стану діловодства та архіву в ПАТ «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш». У ході перевірки надано консультативно-методичну допомогу з питань ведення діловодства.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>