Головна arrow Новини
З Днем державної служби! Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.06.2019
 Шановні державні службовці!
Від усієї душі вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби!
Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми громадян. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.
Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу громадян. Бажаємо, щоб наступні роки були сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою та впевненістю в завтрашньому дні.
 
Чергове засідання ЕПК Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.06.2019
21 червня 2019 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли на розгляд ЕПК держархіву, розгляд та погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, інструкцій з діловодства та інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі.
 
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.06.2019
13 червня 2019 року начальником відділу формування НАФ та діловодства проведено тематичну перевірку роботи архівного підрозділу Прокуратури Сумської області.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.06.2019
07 червня 2019 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли на розгляд ЕПК держархіву, розгляд і погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, розгляд та схвалення описів справ фотодокументів, що надійшли від Кузьменко В.А.
 
Виставка до Міжнародного дня архівів Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.06.2019
 05 червня 2019 року у приміщенні Державного архіву Сумської області відкрито фотодокументальну виставку до Міжнародного дня архівів. В експозиції представлені документи з історії створення і розвитку архівних установ України та Сумщини, світлини з архівного життя.
 
Тематична перевірка стану діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.06.2019
31 травня 2019 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Білоковаленко О.С. проведено тематичну перевірку стану організації діловодства в Громадській організації «Сумська обласна організація Товариства сприяння обороні України».
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.05.2019
28 травня 2019 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено комплексну перевірку стану організації діловодства та архіву у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. У ході перевірки надано методичну допомогу з питань ведення діловодства та архівної справи.
 
Увага! Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.05.2019
З 28.05.2019 по 21.06.2019 в Державному архіві Сумської області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи на постійній основі. Умови проведення конкурсу та перелік необхідних для участі у конкурсі документів представлені у рубриці «Вакансії».
 
Чергове засідання ЕПК Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.05.2019
24 травня 2019 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ, що надійшли на розгляд ЕПК держархіву; розгляд та погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства.
 
Архівні документи у виданнях дослідників Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.05.2019
  23 травня 2019 року в Сумській обласній науковій бібліотеці відбулася презентація книги «ЛЕГЕНДИ СУМ» Олександра Кисельова, заслуженого працівника культури України, члена Національної спілки краєзнавців України, майстрів народного мистецтва України, директора етнографічного музею с. Косівщина. Для написання книги були використані дослідження автора за документами Державного архіву Сумської області.
 
Документальна виставка до Дня пам’яті жертв політичних репресій Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.05.2019
17 травня 2019 року у читальному залі архіву розміщена виставка архівних документів до Дня пам’яті жертв політичних репресій. З документами даної тематики можна ознайомитись на сайті архіву у рубриці «Виставки» та «Презентаційні матеріали».
 
До Дня Європи в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.05.2019
18 травня 2019 року Україна святкує День Європи. З виставкою архівних матеріалів підготовленою до Дня Європи в Україні  можна ознайомитися на сайті Державного архіву Сумської області у розділі «Виставки».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>