Головна arrow Новини
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.04.2019
02 квітня 2019 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Департаменті житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації. У ході перевірки особі, відповідальній за ведення діловодства та архіву, надано консультативно-методичну допомогу.
 
Розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.03.2019
      27 березня 2019 року в Державному архіві Сумської області відбулося розширене засідання колегії, присвячене підсумкам роботи архівних установ області у 2018 році та їх завданням на 2019 рік. У засіданні взяли участь члени колегії Держархіву області, начальники архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, керівники трудових архівів.
    З доповіддю виступив директор Держархіву області Олійник Ю.О. До обговорення звіту долучилися начальники структурних підрозділів Державного архіву Сумської області. Були розглянуті питання: про організацію роботи архівних установ в умовах адміністративно-територіальної реформи, нове в архівній справі та діловодстві, забезпечення умов для приймання і зберігання виборчої документації, використання архівних документів при підготовці виставок, публікацій до знаменних і пам’ятних дат 2019 року. Досвідом роботи поділилися начальники архівних відділів Глухівської районної державної адміністрації Пуцко І.В., Сумської міської ради Курилко С.О., головний спеціаліст архівного відділу Путивльської райдержадміністрації Салій Г.М.
 
До уваги користувачів читального залу Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.03.2019
 У зв’язку з проведенням розширеного засідання колегії Державного архіву Сумської області 27 березня 2019 року читальний зал корпусу № 1 (вул. Садова, 49) не працюватиме.
 
Засідання ЕПК Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2019
22 березня 2019 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ; розгляд та погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства. На засіданні ЕПК також були розглянуті та погоджені номенклатури справ Окружних виборчих комісій територіальних виборчих округів № 157, 158, 159, 160, 161, 162.
 
Перевірка стану архівної справи та діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2019
21 березня 2019 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведене комплексне перевіряння служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу Сумської обласної організації профспілки працівників зв'язку ПАТ «Укрпошта».
 
Тематична перевірка установи Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.03.2019
19 березня 2019 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. було проведено тематичну перевірку якості проведення науково-технічної обробки документів у Сумській обласній організації профспілки працівників текстильної та легкої промисловості. У ході проведення перевірки особі, відповідальній за ведення діловодства та архіву, надано консультативно-методичну допомогу.
 
Он-лайн виставка до 80-річчя з дня проголошення Карпатської України Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.03.2019
 14 березня 2019 року на сайті архіву у рубриці «Виставки» відкрита документальна виставка до 80-річчя з дня проголошення Карпатської України. В експозиції представлені документи Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Центрального державного історичного архіву України м. Львів, Державного архіву Закарпатської області, які розповідають про історію української незалежної держави – Карпатської України.
 
Тематична зустріч Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.03.2019
  13 березня 2019 року у читальному залі архіву відбулася тематична зустріч з викладачем Сумського державного університету кандидатом історичних наук Власенком Валерієм Миколайовичем на тему «Василь Филонович на захисті Карпатської України» (за матеріалами зарубіжних архівів). У зустрічі взяли участь студенти юридичного факультету Сумського державного університету та архівісти. Увазі присутніх були представлені друковані видання Власенка В.М. про одного з керівників військових підрозділів Карпатської України полковника Филоновича В.З. та метричний запис про народження Филоновича, який зберігається в Державному архіві Сумської області.
 
Увага! Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.03.2019
З 11.03.2019  по 02.04.2019 в Державному архіві Сумської області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи на постійній основі. Умови проведення конкурсу та перелік необхідних для участі у конкурсі документів представлені у рубриці «Вакансії».
 
До уваги користувачів читального залу Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.03.2019
 Державний архів Сумської області повідомляє, що 13 березня 2019 року читальний зал № 1 (вул. Садова, 49) буде працювати з 11.00.
 
До 80-ї річниці з дня проголошення Карпатської України Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.03.2019
13 березня 2019 року о 9.00 у читальному залі архіву буде проведена тематична зустріч з викладачем Сумського державного університету кандидатом історичних наук Власенко В.М. на тему «Василь Филонович на захисті Карпатської України» (за матеріалами зарубіжних архівів).
 
Зі святом весни! Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.03.2019
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>