Головна arrow Новини
Конкурс "Кращий державний службовець" Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.04.2017
У Державному архіві Сумської області відбувся перший тур конкурсу "Кращий державний службовець"    06 квітня 2017 року в Державному архіві Сумської області відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У номінації «Кращий спеціаліст» перше місце отримала головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Клюєва О.О.
    Щиро вітаємо переможця конкурсу!
 
Тематична перевірка стану організації діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.04.2017
04 квітня 2017 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено тематичну перевірку стану організації діловодства в Сумському обласному управлінні водних ресурсів.
 
Архівний урок для студентів Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.04.2017
31 березня 2017 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відбувся архівний урок для студентів І курсу денної форми навчання Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. розповіла про історію архіву, склад і зміст документів, що зберігаються в ДАСО, умови роботи відвідувачів. Для слухачів була проведена екскурсія та практичне заняття.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.03.2017
28 березня 2017 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Сумській обласній профспілковій організації працівників агропромислового комплексу.
 
Лекція-екскурсія для студентів Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.03.2017
24 березня 2017 року в Державному архіві Сумської області відбулася лекція для студентів І курсу денної форми навчання Сумської філії Харківського університету внутрішніх справ. Начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. розповіла про склад документів, що зберігаються в архіві, правила роботи користувачів у читальному залі. Була проведена екскурсія та практичне заняття.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.03.2017
24 березня 2017 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, інструкції з діловодства.
 
Участь в урочистих заходах з нагоди 203-ої річниці з дня народження Великого Кобзаря Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.03.2017
09 березня 2017 року працівники Державного архіву Сумської області взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка, де відбувся мітинг з нагоди 203-ої річниці з дня народження Великого Кобзаря. Серед присутніх в урочистих заходах – представники влади, керівники установ і організацій, широка громадськість.
 
Зі святом весни! Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.03.2017
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.03.2017
28 лютого 2017 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства було проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Управлінні Держпраці у Сумській області.
 
Розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.03.2017
    02 березня 2017 року в Державному архіві Сумської області відбулося розширене засідання колегії, присвячене підсумкам роботи архівних установ області у 2016 році та їх завданням на 2017 рік. У засіданні взяли участь члени колегії Держархіву області, начальники архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, керівники трудових архівів.
  З доповіддю виступив директор архіву Ю.О.Олійник. До обговорення звіту долучилися начальники структурних підрозділів Державного архіву Сумської області. Були розглянуті питання: про організацію зберігання документів в новоутворених об’єднаних територіальних громадах, про нове в архівній справі та діловодстві, використання архівних документів при підготовці виставок, публікацій до знаменних і пам’ятних дат 2017 року. Досвідом співпраці з об’єднаними територіальними громадами з питань забезпечення збереження документів НАФ та документів з кадрових питань поділилися начальники архівних відділів Краснопільської районної державної адміністрації Гергела Н.Л., Сумської райдержадміністрації Гордійко Л.А., Шосткинської райдержадміністрації Юдицька Л.П.
 
Проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.02.2017
  24 лютого 2017 року в Державному архіві Сумської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В» – головного спеціаліста фінансово-господарського відділу. У конкурсі взяли участь 4 особи. Конкурс проходив у два етапи: тестування на знання законодавства України та співбесіда з кандидатами. За результатами двох етапів конкурсна комісія визначиться з переможцем конкурсу. Результати будуть повідомлені додатково.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.02.2017
24 лютого 2017 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1, 2 – джерел формування НАФ, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положення про експертну комісію, інструкції з діловодства.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>