Головна arrow Новини
Тематична перевірка Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.02.2017
15 лютого 2017 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було здійснено тематичну перевірку з якості проведення науково-технічної обробки документів постійного зберігання та кадрових питань (особового складу) у Головному управлінні статистики у Сумській області.
 
Участь у тематичному семінарі Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.02.2017
15 лютого 2017 року начальник і головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М., Пєшкова Т.О. взяли участь у тематичному короткостроковому семінарі «Забезпечення ефективності діяльності місцевих рад» на базі Сумського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Для секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад була прочитана лекція з теми «Складання номенклатури справ. Описування документів сільської ради. Вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду».
 
Комплексна перевірка роботи комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.02.2017
08 лютого 2017 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено комплексну перевірку стану організації діловодства та архіву у комунальному закладі Сумської обласної ради Сумському обласному краєзнавчому музеї.
 
Комплексна перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.02.2017
07 лютого 2017 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в Сумській обласній профспілковій організації працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів.
 
Тематична перевірка організації діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.02.2017
01 лютого 2017 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Роздобудько О.М. проведено тематичну перевірку стану організації діловодства в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.01.2017
27 січня 2017 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування НАФ, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положення про експертну комісію.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2017
26 січня 2017 року відбулося засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були обговорені основні завдання структурних підрозділів архіву на 2017 рік, розглянуті та схвалені плани роботи колегіальних і дорадчих органів ДАСО, графіки перевірянь роботи архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, архівних підрозділів установ, організацій і підприємств у 2017 році, ухвалений порядок денний розширеного засідання колегії архіву.
 
До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2017
25 січня 2017 року на сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена оновлена документальна виставка до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.
 
Навчання для державних службовців Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2017
 23 січня 2017 року у Державному архіві Сумської області відбулося навчання для державних службовців. Головний спеціаліст Грищенко Н.І. ознайомила присутніх з порядком заповнення та подання електронних декларацій за 2016 рік. Щорічна декларація подається у період з 01 січня до 01 квітня року, наступного за звітним роком та повинна містити інформацію станом на 31 грудня звітного року. Особливу увагу було звернено на подання декларацій працівниками, які втратили у 2016 році статус державного службовця. Окремо було наголошено про відповідальність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, за несвоєчасне заповнення декларацій та надання неповних, недостовірних відомостей.
 
До Дня Соборності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.01.2017
З нагоди Дня Соборності України 22 січня 2017 року працівники Державного архіву Сумської області вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО на Алеї Слави. Урочисті заходи продовжилися у сквері Т. Шевченка, де відбувся мітинг «Соборна та єдина – рідна Україна».
 
Соборна та єдина наша Україна Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.01.2017
      20 січня 2017 року у читальному залі Державного архіву Сумської області та на веб-сайті архіву у рубриці «Виставки» розміщена оновлена фотодокументальна виставка до Дня Соборності України. В експозиції представлені документи 1917-1919 років, які розповідають про історію та діяльність Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки, їх роль у процесі здобуття незалежності України. Виставка підготовлена за фотодокументами Державного архіву Сумської області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України та Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С.Пшеничного.
    Виставка документів демонструється у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації з 19 січня 2017 року.
 
Позачергове засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.01.2017
10 січня 2017 року відбулося позачергове засідання ЕПК, на якому були розглянуті описи справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) районних управлінь (відділів) Держгеокадастру у Сумській області, що ліквідуються.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>