Головна arrow Новини
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.08.2016
26 серпня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області, на якому були розглянуті та схвалені описи справ, інструкції з діловодства, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положення про архівні підрозділи та експертні комісії установ, підприємств, організацій – джерел формування Національного архівного фонду.
 
Виставки до Дня незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.08.2016
З нагоди 25-ї річниці незалежності України на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Презентаційні матеріали» з 22 серпня 2016 року демонструється виставка архівних документів «З Україною в серці». В експозиції представлені документи Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного, Державного архіву Сумської області, Державного архіву Волинської області.

З нагоди знаменної дати розгорнута виставка документів у приміщенні Сумської обласної державної  адміністрації.

 22 серпня 2016 року відкрито фотодокументальну виставку «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» у читальному залі  архіву.
 
Увага! Зміна телефонних номерів Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.07.2016
Повідомляємо, що у зв’язку із заміною АТС телефонні номери Державного архіву Сумської області з 01 серпня 2016 року будуть змінені 274128 на 609558, 276049 на 770831, 276058 на 770378.
 
До відома громадян Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.07.2016
Державний архів Сумської області повідомляє про введення в дію Порядку подання до Укрдержархіву документів соціально-правового характеру, що витребуються заявниками безпосередньо для подальшого представлення в компетентні органи іноземних країн. У рубриці «Звернення громадян» розміщено вищезазначений Порядок та анкету по витребуванню документів з-за кордону.
 
Комплексна перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.07.2016
20 липня 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в Сумській обласній організації Українського товариства охорони природи.
 
Виставка до річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.07.2016
15 липня 2016 року до 26-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України на сайті Держархіву розгорнуто фотодокументальну виставку. До експозиції увійшли матеріали та інформаційні повідомлення місцевих ЗМІ, фотографії мітингу з вимогою Незалежності України у Сумах у жовтні 1990 р., надані Спілкою Української Молоді «Сумщина». Документи та світлини відтворюють картину історичних подій початку 90-х років ХХ ст., що дали поштовх і напрямок процесу державотворення і проголошення власної незалежності.
 
До 73-х роковин Волинської трагедії Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.07.2016
11 липня 2016 року головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Клюєва О.О. взяла участь у засіданні у форматі «круглого столу» на тему «Волинська трагедія 1943 року: історична правда та шляхи українсько-польського примирення», що відбулося у приміщенні Сумської міської центральної бібліотеки імені Т.Г. Шевченка. У ході зустрічі науковці, представники влади та громадськості обговорили питання однієї з найбільш суперечливих сторінок українсько-польських відносин – трагічного протистояння на Волині.
 
Засідання колегії Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.07.2016
08 липня 2016 року проведене чергове засідання колегії Держархіву Сумської області за підсумками роботи архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад, структурних підрозділів обласного архіву у І півріччі 2016 року. На засіданні обговорювалися підсумки роботи із зверненнями громадян у ДАСО та архівних установах області, результати усунення недоліків, виявлених комплексними перевірками в архівних відділах Лебединської РДА та Лебединської міської ради. Особлива увага була приділена стану виконавської дисципліни та організації виконання Держархівом області завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, Державної архівної служби України, розпорядженнями та дорученнями голови Сумської обласної державної адміністрації.
 
До 357-річчя перемоги козацького війська в Конотопській битві 1659 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.07.2016
 З 07 липня 2016 року на сайті Держархіву області у рубриці «Виставки» розміщена документальна виставка за документами Центрального державного історичного архіву України, м. Київ (ЦДІАК України) та матеріалами Державного архіву Сумської області до 357-річчя перемоги козацького війська під проводом гетьмана Івана Виговського в Конотопській битві 1659 року. Документи, що експонуються, відображають передумови і причини війни, насамперед, через унікальний документ «Маніфест від імені Війська Запорозького до володарів Європи». Мовою документів (російських, польських, українських) описано власне Конотопську битву. Наведено оцінку очевидців і літописців тих вікопомних подій.
 
До 20-ої річниці прийняття Конституції України Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.06.2016
24 червня 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області та у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відкрито фотодокументальні виставки, присвячені 20-ій річниці прийняття Конституції України. На виставках експонуються конституційно-правові і законодавчі акти, на яких ґрунтувалися та закріплювалися найголовніші форми життя суспільства у певні етапи розвитку української держави: Конституція Пилипа Орлика 1710 р., Універсали Української Центральної Ради 1917-1918 рр., Проект Конституції Української держави 1918 р., Конституція УСРР 1921 р., Конституція УРСР 1937 р., а також Укази та постанови Президії Верховної Ради УРСР та Верховної Ради України про процес українського державотворення.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.06.2016
24 червня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1, № 2 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію та про архів установ, підприємств, організацій. На засіданні ЕПК була розглянута і погоджена Примірна номенклатура Служби у справах дітей райдержадміністрації (міської ради).
 
Семінар для працівників діловодних служб та архівних підрозділів Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.06.2016
23 червня 2016 року співробітниками відділу формування НАФ та діловодства був проведений семінар для працівників діловодних служб та архівних підрозділів обласних організацій списку № 1 – джерел формування НАФ з теми: «Застосування єдиних вимог щодо створення управлінських документів, порядок їх архівного зберігання в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>