Головна arrow Новини
Архівний урок для студентів Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.04.2016
 22 квітня 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відбувся архівний урок для студентів Сумського кооперативного технікуму. Начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. розповіла про історію архіву, склад і зміст документів, що зберігаються в ДАСО, правила роботи користувачів у читальному залі архіву. Для слухачів була проведена екскурсія та практичне заняття.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.04.2016
22 квітня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1, 2 - джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію установ, підприємств, організацій.
 
Фотовиставка «Суми. Вулицями рідного міста» Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.04.2016
 15 квітня 2016 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відкрита фотовиставка «Суми. Вулицями рідного міста». Світлини знайомлять з видами м. Суми початку, 40-50-х років ХХ століття.
 
Конкурс «Кращий державний службовець» Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.04.2016
07 квітня 2016 року в Державному архіві Сумської області відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У номінації «Кращий спеціаліст» перше місце отримала головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. Переможець візьме участь в обласному турі конкурсу.
 
Тематична перевірка роботи ЕК Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.04.2016
25 березня 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено тематичну перевірку роботи експертної комісії Державного архіву Сумської області.
 
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2016
22 березня 2016 року архівістом І категорії  відділу формування НАФ та діловодства Білоковаленко О.С. було проведено тематичну перевірку роботи архівного підрозділу у Обласному комунальному закладі «Сумська обласна стоматологічна поліклініка».
 
Тематична перевірка стану організації діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2016
21 березня 2016 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Нестеренко З.С. було проведено тематичну перевірку стану організації діловодства у Філії «Сумський обласний державний центр експертизи сортів рослин».
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.03.2016
18 березня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію установ, підприємств, організацій.
 
Оголошення про проведення І туру конкурсу "Кращий державний службовець" 2016 Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.03.2016

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення в Державному архіві Сумської області
 I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець»
у 2016 році

        Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошується проведення в Державному архіві Сумської області I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
        Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості. інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.
Детальніше...
 
Розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.03.2016
       02 березня 2016 року відбулося розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були розглянуті підсумки роботи архівних установ Сумщини за 2015 рік та пріоритетні завдання на 2016 рік. У засіданні взяли участь керівники архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, трудових архівів області.
     Директор Держархіву області Олійник Ю.О. у своїй доповіді проаналізував роботу архівних установ області за минулий рік, акцентував увагу на пріоритетних напрямках діяльності, реалізація яких запланована у 2016 році.  Про свої досягнення та проблеми в роботі розповіли начальник архівного відділу Охтирської міської ради Шевченко О.В., начальник архівного відділу Конотопської міської ради Болгова І.М., директор Об’єднаного трудового архіву Сумського району Свистельник Л.В.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.03.2016
29 лютого 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Сумському обласному центрі зайнятості.
 
Анонс Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.02.2016
02 березня 2016 року відбудеться розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області, присвячене обговоренню підсумків роботи архівних установ області за 2015 рік та їх завдань на 2016 рік. До участі у засіданні колегії запрошуються начальники архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад, керівники трудових архівів.
Засідання відбудеться за адресою: м. Суми,  вул. Садова, 49. Початок роботи о 10 годині.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>