Головна arrow Новини
З Днем Святого Миколая! Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.12.2016
 Шановні колеги!
Від щирого серця вітаємо всіх з Днем Святого Миколая! Микола Чудотворець приходить до нас щороку. Йому не страшний зимовий холод, і він милосердний до людей. Нехай це свято вселить в нас любов і подарує віру у виконання найзаповітніших бажань! Будьте добрі та уважні один до одного, адже найпростіше благе діло - це маленьке диво.
 
Участь у відеосемінарі Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2016
 14 грудня 2016 року начальник і головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М., Пєшкова Т.О. взяли участь у відеосемінарі з питань ведення загального діловодства, архівної справи та застосування законодавства про державну службу, що проводився на базі Територіального управління Державної судової адміністрації України в Сумській області.
 
До уваги користувачів читального залу Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.12.2016
У зв’язку з проведенням робіт по капітальному ремонту систем водопостачання та водовідведення з 12 по 16 грудня 2016 року читальний зал Державного архіву Сумської області працювати не буде.

Адміністрація ДАСО.
 
Презентація книги «Геннадій Петров. Щоденники. Нариси. Статті» Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.12.2016
      08 грудня 2016 року в актовій залі Сумської обласної наукової бібліотеки відбулася презентації книги Державного архіву Сумської області «Геннадій Петров. Щоденники. Нариси. Статті». В заході взяли участь представники Сумської обласної державної адміністрації, держархіву, обласної наукової бібліотеки, музеїв, а також краєзнавці та друзі журналіста Г.Т. Петрова.
   Керівник апарату ОДА Живицький Д.О. повідомив присутнім, що творча спадщина краєзнавця стане в нагоді молодим дослідникам та історикам. Відповідальний упорядник книги, заслужений працівник культури Покидченко Л.А. розповіла про невідомі сторінки життя Геннадія Терентійовича, зачитала уривки з його дитячих щоденників. Головний скарбничий фондів Сумського обласного художнього музею ім. Онацького Юрченко Н.С. наголосила, що саме Петров надихнув її продовжити розпочату ним дослідницьку роботу по поверненню імені засновника художнього музею Н. Онацького.
   Представлене видання – це своєрідний підсумок творчого шляху відомого земляка, данина його пам’яті.
 
Тематична перевірка стану діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.11.2016
30 листопада 2016 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Білоковаленко О.С. проведено тематичну перевірку стану діловодства в Управлінні капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації.
 
Участь у семінарі-практикумі Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.11.2016
29 листопада 2016 року начальник і головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М., Пєшкова Т.О. взяли участь у семінарі-практикумі працівників з кадрових питань «Нові підходи в роботі з кадрами», який проводився навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг». Для учасників семінару була прочитана лекція з теми: «Систематизація та зберігання документів. Складання номенклатури справ, оформлення описів справ, складання акту про вилучення для знищення документів».
 
До 25-ої річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.11.2016
 29 листопада 2016 року на сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена виставка, присвячена 25-ій річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України. До виставки увійшли повідомлення, статті, звернення громадських організацій, депутатів рад в засобах масової інформації з питань підготовки, проведення та результатів Всеукраїнського референдуму.
 
Виставка до Дня пам’яті жертв Голодоморів Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.11.2016
 24 листопада 2016 року на сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена документальна виставка, присвячена Дню пам’яті жертв Голодоморів. В експозиції представлені архівні документи, які відображають трагічні події періоду 1921-1922, 1932-1933 років на Сумщині.
 
Тематична перевірка стану діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.11.2016
24 листопада 2016 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було проведено тематичну перевірку стану діловодства у Сумській обласній організації Українського товариства мисливців і рибалок.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2016
23 листопада 2016 року проведене чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були обговорені питання:
1. Про стан пожежної та охоронної безпеки приміщень архівних установ області.
2. Про роботу з кадрами у Державному архіві Сумської області у 2016 році.
3. Про відзначення у 2016 році Дня працівників архівних установ.
 
Книга «Геннадій Петров. Щоденники. Нариси. Статті» Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2016
 Вийшла друком книга «Геннадій Петров. Щоденники. Нариси. Статті», підготовлена колективом Державного архіву Сумської області під керівництвом заслуженого працівника культури Покидченко Л.А. Видання присвячене 75-річчю від дня народження нашого земляка журналіста-краєзнавця Г.Т. Петрова, який все своє життя присвятив дослідницькій і краєзнавчій роботі, вивченню історії рідного краю. До книги включені щоденники та статті Геннадія Петрова, ілюстративний матеріал, спогади про нього.
 
Фотовиставка до Дня Гідності та Свободи Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.11.2016
 18 листопада 2016 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації та на сайті Державного архіву Сумської області відкрито фотовиставку, присвячену Дню Гідності та Свободи. На виставці експонуються фото подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 - 2014 років в Україні.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>