Головна arrow Новини
Урочисті заходи, присвячені Дню захисника України Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2016
14 жовтня 2016 року з нагоди Дня захисника України співробітники Державного архіву Сумської області на чолі з директором Олійником Ю.О. взяли участь у покладанні квітів до могил воїнів, які загинули в зоні проведення АТО, та Меморіального комплексу «Вічна слава». У ході урочистостей колона учасників бойових дій, представників влади, громадськості вирушила по вулиці Герасима Кондратьєва до Театральної площі, де проходила виставка військової техніки Сумського прикордонного загону.
 
Фотодокументальна виставка до Дня захисника України Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.10.2016
 13 жовтня 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито фотодокументальну виставку, присвячену Дню захисника України. В експозиції представлені документи 1917-1919 років – складного періоду формування українських військових частин доби Центральної Ради, Української Народної Республіки: закон про утворення Українського народного війська, наказ про організацію добровільного війська, звернення, відозви військових формувань Сірожупанників, куреня смерті імені кошового Івана Сірка, Січових Стрільців, фото військових діячів, уродженців Сумщини, які стояли біля витоків української армії. Також до виставки увійшли фотодокументи 2014-2015 років з колекцій сумчан-волонтерів та учасників антитерористичної операції на сході України.
 
Комплексна перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.10.2016
12 жовтня 2016 року начальником та головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М., Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.
 
Виїзне засідання при першому заступнику голови ОДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.10.2016
  12 жовтня 2016 року у Державному архіві Сумської області відбулося виїзне засідання при першому заступнику голови Сумської обласної державної адміністрації Марченку О.О. спільно з депутатами Сумської обласної ради. У ході засідання обговорювалися питання забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду України в  Держархіві області. Директор архіву Олійник Ю.О. розповів про незадовільні умови зберігання документів та шляхи вирішення зазначеної проблеми. За результатами виїзного засідання було вирішено виділити кошти обласного бюджету на проведення робіт із зовнішнього утеплення архівосховищ за адресою м. Суми, вул. Садова, 49 та провести капітальний ремонт систем кондиціювання та вентиляції повітря в архівосховищах.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.10.2016
07 жовтня 2016 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 - джерел формування НАФ, схвалення описів, що надійшли на розгляд ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
Семінарські заняття з кадрової роботи та діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.10.2016
 04 жовтня 2016 року працівники відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М., Пєшкова Т.О. взяли участь у семінарі-практикумі «Організація діловодства та архівного зберігання документів» виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Значну увагу на семінарі було приділено питанням ведення діловодства та архіву, дотриманню чинного законодавства та нормативно-правових актів у кадровій роботі.
 
Комплексна перевірка роботи архівного підрозділу комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2016
30 вересня 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в комунальному закладі Сумської обласної ради Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького.
 
До Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2016
30 вересня 2016 року до Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана у читальному залі ДАСО відкрито фотодокументальну виставку, на якій представлені матеріали про визначних особистостей нашого краю: працівників народної освіти, видатних спортсменів, діячів літератури і мистецтва, учасників Великої Вітчизняної війни, громадських та політичних діячів, спеціалістів сільського господарства, промисловості.
 
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.09.2016
22 вересня 2016 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено тематичну перевірку роботи архівного підрозділу Сумської митниці ДФІ.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2016
21 вересня 2016 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому проаналізовано хід виконання Регіональної програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду у І півріччі 2016 року, обговорені результати перевірки виконання архівним відділом Роменської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, заслухано звіт про організацію виконання запитів на публічну інформацію у Держархіві області.
 
Фотодокументальна виставка до Дня партизанської слави Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2016
 20 вересня 2016 року до Дня партизанської слави на сайті архіву у рубриці «Виставки» розміщено фотодокументальну виставку. Серед документів, що експонуються, накази по Путивльському партизанському загону, зведення з щоденників бойових дій партизанських формувань, документи німецької окупаційної влади про боротьбу з партизанами, список та підсумки бойової діяльності партизанських загонів Сумщини, фотографії, що ілюструють бойові звершення та побут партизан.
 
Чергове засідання ЕПК Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2016
16 вересня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 - джерел формування НАФ, схвалення описів, що надійшли на розгляд ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>