Головна arrow Новини
Виставка до Дня пам’яті жертв Голодоморів Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.11.2016
 24 листопада 2016 року на сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена документальна виставка, присвячена Дню пам’яті жертв Голодоморів. В експозиції представлені архівні документи, які відображають трагічні події періоду 1921-1922, 1932-1933 років на Сумщині.
 
Тематична перевірка стану діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.11.2016
24 листопада 2016 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було проведено тематичну перевірку стану діловодства у Сумській обласній організації Українського товариства мисливців і рибалок.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2016
23 листопада 2016 року проведене чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були обговорені питання:
1. Про стан пожежної та охоронної безпеки приміщень архівних установ області.
2. Про роботу з кадрами у Державному архіві Сумської області у 2016 році.
3. Про відзначення у 2016 році Дня працівників архівних установ.
 
Книга «Геннадій Петров. Щоденники. Нариси. Статті» Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2016
 Вийшла друком книга «Геннадій Петров. Щоденники. Нариси. Статті», підготовлена колективом Державного архіву Сумської області під керівництвом заслуженого працівника культури Покидченко Л.А. Видання присвячене 75-річчю від дня народження нашого земляка журналіста-краєзнавця Г.Т. Петрова, який все своє життя присвятив дослідницькій і краєзнавчій роботі, вивченню історії рідного краю. До книги включені щоденники та статті Геннадія Петрова, ілюстративний матеріал, спогади про нього.
 
Фотовиставка до Дня Гідності та Свободи Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.11.2016
 18 листопада 2016 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації та на сайті Державного архіву Сумської області відкрито фотовиставку, присвячену Дню Гідності та Свободи. На виставці експонуються фото подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 - 2014 років в Україні.
 
Засідання ЕПК Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.11.2016
18 листопада 2016 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1, 2 – джерел формування НАФ, схвалення описів, що надійшли на розгляд ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства.
 
До 40-ої річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.11.2016
  09 листопада 2016 року у читальному залі та на веб-сайті  Державного архіву Сумської області відкрита фотодокументальна виставка, присвячена 40-ій річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. В експозиції представлені документи Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г.С. Пшеничного, Галузевого Державного архіву Служби безпеки України, Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, Державних архівів Львівської, Одеської, Рівненської областей.
   Директор архіву Олійник Ю.О. взяв участь у просвітницькому заході у форматі «круглого столу» на тему: «Історія формування та діяльність Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод», який відбувся 08 листопада 2016 року у Сумській міській бібліотеці імені Т.Г. Шевченка.
 
Комплексна перевірка стану організації діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.11.2016
09 листопада 2016 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено комплексну перевірку стану організації діловодства та архіву у виконавчій дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
 
Навчання для державних службовців Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.11.2016
  31 жовтня 2016 року у читальному залі архіву відбулося навчання для державних службовців з питань визначення спеціальних вимог до посад державних службовців Державного архіву Сумської області відповідно до частини третьої ст. 20 Закону України «Про державну службу» та Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В». Головний спеціаліст Грищенко Н.І. ознайомила присутніх з Загальними правилами поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженими наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016 № 158 «Про затвердження Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування».
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.10.2016
28 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1, 2 – джерел формування НАФ, схвалення описів, що надійшли на розгляд ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.10.2016
26 жовтня 2016 року проведене чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області за підсумками роботи архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад, структурних підрозділів обласного архіву протягом 9 місяців 2016 року. На засіданні обговорювалися результати усунення недоліків, виявлених комплексною перевіркою в архівному відділі Сумської міської ради. Особлива увага була приділена питанням планування роботи архівних установ області на 2017 рік та звітності за 2016 рік.
 
Урочисті заходи, присвячені Дню захисника України Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2016
14 жовтня 2016 року з нагоди Дня захисника України співробітники Державного архіву Сумської області на чолі з директором Олійником Ю.О. взяли участь у покладанні квітів до могил воїнів, які загинули в зоні проведення АТО, та Меморіального комплексу «Вічна слава». У ході урочистостей колона учасників бойових дій, представників влади, громадськості вирушила по вулиці Герасима Кондратьєва до Театральної площі, де проходила виставка військової техніки Сумського прикордонного загону.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>