Головна arrow Новини
Фотодокументальна виставка «Євромайдан. Погляд очевидців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2018
  На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 19 лютого 2018 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» презентовано виставку фотодокументів учасників і свідків київського і сумського Майданів «Євромайдан. Погляд очевидців». Фотодокументи відтворюють події, що відбувалися на Майдані в столиці місті Київ та в місті Суми. Мирний протест українських громадян, що переріс у протистояння з тодішнім режимом, назавжди змінив історію України.
 
Участь у тематичному семінарі Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.02.2018
13 лютого 2018 року начальник і головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М., Пєшкова Т.О. взяли участь у тематичному короткостроковому семінарі на базі Сумського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад. Була прочитана лекція з теми «Складання номенклатури справ. Описування документів сільської ради. Вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду».
 
Участь у тематичному заході Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.01.2018
 29 січня 2018 року начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. та провідний архівіст відділу Сорокіна Л.Ф. взяли участь у тематичному заході до 100-річчя бою під Крутами та презентації експозиції-інсталяції «Події Української революції 1917-1921 рр. на Сумщині», які відбулися в Сумському обласному краєзнавчому музеї. До експозиції-інсталяції увійшли документи доби Української революції 1917-1921 рр., які зберігаються у фондах Державного архіву Сумської області.
 
Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.01.2018
З 30.01.2018 по 16.02.2018 в Державному архіві Сумської області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи на постійній основі. Умови проведення конкурсу та перелік необхідних для участі у конкурсі документів представлені у рубриці «Вакансії».
 
«Герої Крут на обороні української державності» Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.01.2018
29 січня 2018 року на офіційному сайті архіву у рубриці «Статті» розміщено статтю «Герої Крут на обороні української державності» до 100-річчя бою під Крутами, підготовлену за архівними документами.
 
До 100-річчя бою під Крутами Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2018
 25 січня 2018 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщено фотодокументальну виставку до 100-річчя вшанування пам’яті юнаків-гімназистів, які трагічно загинули у бою під Крутами. В експозиції представлені документи, що є складовою Національного архівного фонду України та зафіксували славетні і трагічні сторінки історії української держави у період грудня 1917 - квітня 1918 років. Документальні джерела центральних і обласних архівів висвітлюють діяльність інституцій, організацій, установ, що функціонували у період Центральної Ради на теренах України. До експозиції увійшли агітаційні матеріали, документи про діяльність українських громад за кордоном, спрямовану на вшанування пам’яті Героїв Крут і проведення жалобних заходів, та фотодокументи із колекцій ЦДКФФА України ім. Г.С. Пшеничного.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2018
26 січня 2018 року відбулося перше засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: обговорення звіту про роботу експертно-перевірної комісії за 2017 рік, ознайомлення з планом роботи ЕПК на 2018 рік; внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ, що надійшли до ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства, положень про експертну комісію організацій, ознайомлення членів експертно-перевірної комісії з новими нормативно-правовими актами з питань архівної справи.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2018
24 січня 2018 року відбулося засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були обговорені підсумки роботи зі зверненнями громадян в архівних установах області та основні завдання структурних підрозділів архіву на 2018 рік, розглянуті та схвалені плани роботи колегіальних і дорадчих органів ДАСО, графіки перевірянь роботи архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, архівних підрозділів установ, організацій і підприємств у 2018 році, ухвалений порядок денний розширеного засідання колегії архіву.
 
Фотодокументальна виставка до Дня Соборності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.01.2018
19 січня 2018 року у читальному залі Державного архіву Сумської області відкрилася фотодокументальна виставка до Дня Соборності України. В експозиції представлені документи 1917-1919 років, які розповідають про історію та діяльність Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, їх роль у процесі здобуття незалежності України. Виставка підготовлена за фотодокументами Державного архіву Сумської області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Державного архіву Чернігівської області та Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С.Пшеничного.
 
Конкурс на зайняття вакантної посади Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.01.2018
12 січня 2018 року в Державному архіві Сумської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В» – головного спеціаліста фінансово-господарського відділу. У конкурсі взяли участь 4 особи. Конкурс проходив у два етапи: тестування на знання законодавства України та співбесіда з кандидатами. За результатами двох етапів конкурсна комісія визначилася з переможцем конкурсу.
 
Участь у презентації науково-документальних книжок з краєзнавства Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.01.2018
  10 січня 2018 року до 79-ої річниці створення Сумської області директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. і начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. взяли участь у презентації 14-ти унікальних науково-документальних книжок з краєзнавства, яка відбулася в актовому залі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки. Більшість видань, які відображають події Української революції 1917-1921 років, створені на основі архівних документів із фондів  Держархіву області. Серед видань – кілька книг відомого краєзнавця, колишнього директора Державного архіву Сумської області Геннадія Іванущенка, це, зокрема, «Повстанський рух 20-х – 30-х років ХХ століття на Сумщині», «Українське відродження 1917-1920 років на Сумщині», «ОУН-УПА на Сумщині», «Сумчани в боротьбі за волю».
 
З Новим роком та Різдвом Христовим! Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.12.2017
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>