Головна arrow Новини
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2017
26 січня 2017 року відбулося засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були обговорені основні завдання структурних підрозділів архіву на 2017 рік, розглянуті та схвалені плани роботи колегіальних і дорадчих органів ДАСО, графіки перевірянь роботи архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, архівних підрозділів установ, організацій і підприємств у 2017 році, ухвалений порядок денний розширеного засідання колегії архіву.
 
До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2017
25 січня 2017 року на сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена оновлена документальна виставка до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.
 
Навчання для державних службовців Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2017
 23 січня 2017 року у Державному архіві Сумської області відбулося навчання для державних службовців. Головний спеціаліст Грищенко Н.І. ознайомила присутніх з порядком заповнення та подання електронних декларацій за 2016 рік. Щорічна декларація подається у період з 01 січня до 01 квітня року, наступного за звітним роком та повинна містити інформацію станом на 31 грудня звітного року. Особливу увагу було звернено на подання декларацій працівниками, які втратили у 2016 році статус державного службовця. Окремо було наголошено про відповідальність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, за несвоєчасне заповнення декларацій та надання неповних, недостовірних відомостей.
 
До Дня Соборності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.01.2017
З нагоди Дня Соборності України 22 січня 2017 року працівники Державного архіву Сумської області вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО на Алеї Слави. Урочисті заходи продовжилися у сквері Т. Шевченка, де відбувся мітинг «Соборна та єдина – рідна Україна».
 
Соборна та єдина наша Україна Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.01.2017
      20 січня 2017 року у читальному залі Державного архіву Сумської області та на веб-сайті архіву у рубриці «Виставки» розміщена оновлена фотодокументальна виставка до Дня Соборності України. В експозиції представлені документи 1917-1919 років, які розповідають про історію та діяльність Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки, їх роль у процесі здобуття незалежності України. Виставка підготовлена за фотодокументами Державного архіву Сумської області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України та Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С.Пшеничного.
    Виставка документів демонструється у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації з 19 січня 2017 року.
 
Позачергове засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.01.2017
10 січня 2017 року відбулося позачергове засідання ЕПК, на якому були розглянуті описи справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) районних управлінь (відділів) Держгеокадастру у Сумській області, що ліквідуються.
 
Виставка до річниці утворення Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.01.2017
05 січня 2017 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації розміщена фотодокументальна виставка «Сторінки історії», присвячена 78-річчю утворення Сумської області (1939 – 2017 рр.), на якій представлені документи із фондів Державного архіву Сумської області.
 
Тематична перевірка стану діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.12.2016
26 грудня 2016 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Роздобудько О.М. проведено тематичну перевірку стану організації діловодства в Департаменті екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.
 
З професійним святом! Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.12.2016
   Шановні працівники архівних установ!
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ.
  Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому. Нехай ваша важлива праця завжди буде плідною та натхненною, дарує вам радість і задоволення!
 
З Днем Святого Миколая! Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.12.2016
 Шановні колеги!
Від щирого серця вітаємо всіх з Днем Святого Миколая! Микола Чудотворець приходить до нас щороку. Йому не страшний зимовий холод, і він милосердний до людей. Нехай це свято вселить в нас любов і подарує віру у виконання найзаповітніших бажань! Будьте добрі та уважні один до одного, адже найпростіше благе діло - це маленьке диво.
 
Участь у відеосемінарі Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2016
 14 грудня 2016 року начальник і головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М., Пєшкова Т.О. взяли участь у відеосемінарі з питань ведення загального діловодства, архівної справи та застосування законодавства про державну службу, що проводився на базі Територіального управління Державної судової адміністрації України в Сумській області.
 
До уваги користувачів читального залу Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.12.2016
У зв’язку з проведенням робіт по капітальному ремонту систем водопостачання та водовідведення з 12 по 16 грудня 2016 року читальний зал Державного архіву Сумської області працювати не буде.

Адміністрація ДАСО.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>