Головна arrow Новини
До 20-ої річниці прийняття Конституції України Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.06.2016
24 червня 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області та у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відкрито фотодокументальні виставки, присвячені 20-ій річниці прийняття Конституції України. На виставках експонуються конституційно-правові і законодавчі акти, на яких ґрунтувалися та закріплювалися найголовніші форми життя суспільства у певні етапи розвитку української держави: Конституція Пилипа Орлика 1710 р., Універсали Української Центральної Ради 1917-1918 рр., Проект Конституції Української держави 1918 р., Конституція УСРР 1921 р., Конституція УРСР 1937 р., а також Укази та постанови Президії Верховної Ради УРСР та Верховної Ради України про процес українського державотворення.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.06.2016
24 червня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1, № 2 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію та про архів установ, підприємств, організацій. На засіданні ЕПК була розглянута і погоджена Примірна номенклатура Служби у справах дітей райдержадміністрації (міської ради).
 
Семінар для працівників діловодних служб та архівних підрозділів Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.06.2016
23 червня 2016 року співробітниками відділу формування НАФ та діловодства був проведений семінар для працівників діловодних служб та архівних підрозділів обласних організацій списку № 1 – джерел формування НАФ з теми: «Застосування єдиних вимог щодо створення управлінських документів, порядок їх архівного зберігання в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності».
 
Комплексна перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.06.2016
16 червня 2016 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в Сумській обласній організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.
 
До уваги дослідників та користувачів! Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.06.2016
13 червня 2016 року на сайті Державного архіву Сумської області започаткована нова рубрика «Документи online».
 
Комплексна перевірка роботи архівного підрозділу обласного комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.06.2016
03 червня 2016 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в обласному комунальному закладі «Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М. Островського».
 
Треті Петровські читання Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.06.2016
 02 червня 2016 року начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. взяла участь у третіх «Петровських читаннях», присвячених 80-ій річниці від дня народження журналіста-краєзнавця, дослідника Петрова Г.Т., які відбулися у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці. В заході взяли участь працівники архівних установ, музеїв і бібліотек Сумщини, краєзнавці, представники громадських організацій та засобів масової інформації. Спогадами про відомого земляка поділилася колишній заступник директора Державного архіву Сумської області, упорядник фонду Петрова Г.Т. Людмила Анатоліївна Покидченко.
 
Комплексна перевірка роботи служби діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.06.2016
31 травня 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії в Сумській обласній профспілковій організації працівників споживчої кооперації.
 
Тематична перевірка роботи експертної комісії комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.06.2016
27 травня 2016 року архівістом І категорії  відділу формування НАФ та діловодства Роздобудько О.М. було проведено тематичну перевірку роботи експертної комісії у комунальному закладі Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна лікарня».
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.05.2016
20 травня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 2 - джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію та архів установ, підприємств, організацій.
 
Комплексна перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.05.2016
17 травня 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М., головним спеціалістом відділу Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка.
 
До Дня пам’яті жертв політичних репресій Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.05.2016
12 травня 2016 року на сайті Держархіву Сумської області у розділі «Виставки» розміщена документальна виставка до Дня пам’яті жертв політичних репресій.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>