Головна arrow Новини
З професійним святом! Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.12.2017
 Шановні працівники архівних установ!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди прийдешнього професійного свята – Дня працівників архівних установ.
  Бажаємо вам витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі, міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального професійного обов’язку.
 
До уваги користувачів читальних залів Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.12.2017
 Шановні відвідувачі!
У зв’язку з виробничою необхідністю з 26 грудня 2017 року по 08 січня 2018 року припиняється обслуговування користувачів у читальних залах корпусів № 1 та № 2 Державного архіву Сумської області.
 
Участь у презентації книги "Сумщина в боротьбі" Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.12.2017
    14 грудня 2017 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. та начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. взяли участь у презентації книги відомих дослідників історії визвольної боротьби українського народу Коваля Р., Моренця В., Юзича Ю. «Сумщина в боротьбі», що відбулася в Сумській обласній філармонії. В заході взяли участь представники обласної державної адміністрації, краєзнавці, широка громадськість. У виданні подано 120 біографій козаків і старшин Армії УНР, які народилися на території Сумської області, понад 50 спогадів про їхню участь у визвольній боротьбі.
    Книгу-дослідження було видано за кошти обласного бюджету в рамках Програми економічного і соціального розвитку Сумської області.
 
Комплексна перевірка архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.12.2017
12 грудня 2017 року начальником та головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М., Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області.
 
Тематична перевірка в Головному управлінні ПФУ в Сумській області Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.12.2017
08 грудня 2017 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Білоковаленко О.С. проведене тематичне перевіряння з теми "Забезпечення збереженості документів" в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Сумській області.
 
До Всеукраїнського тижня права Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.12.2017
  05 грудня 2017 року у рамках Всеукраїнського тижня права заступник начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Омельченко Ю.М. провела для працівників Державного архіву Сумської області лекцію-бесіду з питань реалізації і захисту прав людини. Присутні були ознайомлені з діяльністю системи безоплатної правової допомоги області та можливостями захисту порушених прав громадянина через суд.
 
Оголошено конкурс Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.12.2017
З 04.12.2017 по 28.12.2017 в Державному архіві Сумської області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста фінансово-господарського відділу на постійній основі. Умови проведення конкурсу та перелік необхідних для участі у конкурсі документів представлені у рубриці "Вакансії".
 
Фотодокументальна виставка до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.11.2017
  24 листопада 2017 року у приміщенні Держархіву Сумської області розгорнута фотодокументальна виставка до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років – геноциду українського народу. Архівні документи розповідають про організацію штурмових бригад по хлібозаготівлі, покарання зривників заготівлі хліба, занесення на «чорні дошки», випадки голодування та ріст смертності як серед жителів сіл, так і дітей в дитячих будинках та садках.
 
Чергове засідання ЕПК Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.11.2017
24 листопада 2017 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування НАФ, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства.
 
До Дня пам'яті жертв голодоморів Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.11.2017
23 листопада 2017 року директор архіву Олійник Ю.О. взяв участь у відкритті Центру досліджень голодоморів 20-го століття, яке відбулося в Сумському регіональному вищому профтехучилищі. У холі профтехучилища розмістили виставку Українського інституту національної пам’яті. В експозиції представлені архівні документи та фотографії, які відтворюють трагічні події Голодомору 1932-1933 років.
 
Участь у інформаційно-просвітницькому заході Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.11.2017
  23 листопада 2017 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. та начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. взяли участь у інформаційно-просвітницькому заході «Голодомор 1932-1933 років – злочин проти нації, що боролась за свободу», який відбувся за участю представників Сумської обласної державної адміністрації, істориків, краєзнавців в обласній науковій бібліотеці. Екскурсію виставкою архівних документів «Спротив геноциду», яка створена Українським інститутом національної пам’яті, провела начальник відділу Держархіву області Гончарова І.Є.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.11.2017
22 листопада 2017 року проведене чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому обговорювалися результати комплексних перевірок роботи архівних відділів Кролевецької та Липоводолинської районних державних адміністрацій, робота з кадрами у Державному архіві Сумської області. Особлива увага була приділена питанням планування роботи архівних установ області на 2018 рік та звітності за 2017 рік.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>