Головна arrow Новини
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2018
20 березня 2018 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведена комплексна перевірка стану діловодства та архіву в Сумській обласній організації Червоного Хреста України.
 
Тематична перевірка Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.03.2018
19 березня 2018 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. була здійснена тематична перевірка якості проведення науково-технічної обробки документів постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) на ДП «Сумська біологічна фабрика».
 
Тематична перевірка стану діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.03.2018
15 березня 2018 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було проведено тематичну перевірку стану діловодства у Сумській обласній організації профспілки працівників охорони здоров'я.
 
Зі святом весни! Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.03.2018
 
Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.03.2018
02 березня 2018 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списку № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, положень про експертну комісію організацій.
 
Оголошення про проведення І туру конкурсу «Кращий державний службовець» 2018 Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.03.2018
     Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошується проведення в Державному архіві Сумської області I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
     Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.
Детальніше...
 
Тематична перевірка роботи експертної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.02.2018
28 лютого 2018 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Нестеренко З.С. проведена тематична перевірка роботи експертної комісії Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.02.2018
20 лютого 2018 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області.
 
Конкурс на зайняття вакантної посади державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.02.2018
23 лютого 2018 року в Державному архіві Сумської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В» – спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи. У конкурсі взяли участь 3 особи. Конкурс проходив у два етапи: тестування на знання законодавства України та співбесіда. За результатами двох етапів конкурсна комісія визначилася з переможцем конкурсу.
 
Перевіряння стану архівної справи та діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.02.2018
22 лютого 2018 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведена комплексна перевірка стану архівної справи та діловодства в управлінні молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Білоковаленко О.С. проведена тематична перевірка стану організації діловодства в управлінні майном Сумської обласної ради.
 
Розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.02.2018
     21 лютого 2018 року в Державному архіві Сумської області відбулося розширене засідання колегії, присвячене підсумкам роботи архівних установ області у 2017 році та їх завданням на 2018 рік. У засіданні взяли участь члени колегії Держархіву області, начальники архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, керівники трудових архівів.
   З доповіддю виступила заступник директора – начальник відділу зберігання, обліку та довідкового апарату держархіву області  І.О.Назаренко. До обговорення звіту долучилися начальники структурних підрозділів Державного архіву Сумської області. Були розглянуті питання: про організацію роботи архівних установ в об’єднаних територіальних громадах, про нове в архівній справі та діловодстві, використання архівних документів при підготовці виставок, публікацій до знаменних і пам’ятних дат 2018 року. Досвідом співпраці з сільськими радами, об’єднаними територіальними громадами з питань забезпечення збереження документів НАФ та документів з кадрових питань поділилися начальники архівних відділів Лебединської районної державної адміністрації Стеблянко Т.В., Тростянецької райдержадміністрації Могилевська Л.М., Кролевецької райдержадміністрації Петрусенко О.М., Глухівської міської ради Артеменко С.В.
 
Фотодокументальна виставка «Євромайдан. Погляд очевидців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2018
  На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 19 лютого 2018 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» презентовано виставку фотодокументів учасників і свідків київського і сумського Майданів «Євромайдан. Погляд очевидців». Фотодокументи відтворюють події, що відбувалися на Майдані в столиці місті Київ та в місті Суми. Мирний протест українських громадян, що переріс у протистояння з тодішнім режимом, назавжди змінив історію України.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>