Головна arrow Новини
Перевіряння стану архівної справи та діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.02.2018
22 лютого 2018 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведена комплексна перевірка стану архівної справи та діловодства в управлінні молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Білоковаленко О.С. проведена тематична перевірка стану організації діловодства в управлінні майном Сумської обласної ради.
 
Розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.02.2018
     21 лютого 2018 року в Державному архіві Сумської області відбулося розширене засідання колегії, присвячене підсумкам роботи архівних установ області у 2017 році та їх завданням на 2018 рік. У засіданні взяли участь члени колегії Держархіву області, начальники архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, керівники трудових архівів.
   З доповіддю виступила заступник директора – начальник відділу зберігання, обліку та довідкового апарату держархіву області  І.О.Назаренко. До обговорення звіту долучилися начальники структурних підрозділів Державного архіву Сумської області. Були розглянуті питання: про організацію роботи архівних установ в об’єднаних територіальних громадах, про нове в архівній справі та діловодстві, використання архівних документів при підготовці виставок, публікацій до знаменних і пам’ятних дат 2018 року. Досвідом співпраці з сільськими радами, об’єднаними територіальними громадами з питань забезпечення збереження документів НАФ та документів з кадрових питань поділилися начальники архівних відділів Лебединської районної державної адміністрації Стеблянко Т.В., Тростянецької райдержадміністрації Могилевська Л.М., Кролевецької райдержадміністрації Петрусенко О.М., Глухівської міської ради Артеменко С.В.
 
Фотодокументальна виставка «Євромайдан. Погляд очевидців» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2018
  На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 19 лютого 2018 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» презентовано виставку фотодокументів учасників і свідків київського і сумського Майданів «Євромайдан. Погляд очевидців». Фотодокументи відтворюють події, що відбувалися на Майдані в столиці місті Київ та в місті Суми. Мирний протест українських громадян, що переріс у протистояння з тодішнім режимом, назавжди змінив історію України.
 
Участь у тематичному семінарі Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.02.2018
13 лютого 2018 року начальник і головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М., Пєшкова Т.О. взяли участь у тематичному короткостроковому семінарі на базі Сумського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад. Була прочитана лекція з теми «Складання номенклатури справ. Описування документів сільської ради. Вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду».
 
Участь у тематичному заході Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.01.2018
 29 січня 2018 року начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. та провідний архівіст відділу Сорокіна Л.Ф. взяли участь у тематичному заході до 100-річчя бою під Крутами та презентації експозиції-інсталяції «Події Української революції 1917-1921 рр. на Сумщині», які відбулися в Сумському обласному краєзнавчому музеї. До експозиції-інсталяції увійшли документи доби Української революції 1917-1921 рр., які зберігаються у фондах Державного архіву Сумської області.
 
Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.01.2018
З 30.01.2018 по 16.02.2018 в Державному архіві Сумської області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи на постійній основі. Умови проведення конкурсу та перелік необхідних для участі у конкурсі документів представлені у рубриці «Вакансії».
 
«Герої Крут на обороні української державності» Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.01.2018
29 січня 2018 року на офіційному сайті архіву у рубриці «Статті» розміщено статтю «Герої Крут на обороні української державності» до 100-річчя бою під Крутами, підготовлену за архівними документами.
 
До 100-річчя бою під Крутами Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2018
 25 січня 2018 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщено фотодокументальну виставку до 100-річчя вшанування пам’яті юнаків-гімназистів, які трагічно загинули у бою під Крутами. В експозиції представлені документи, що є складовою Національного архівного фонду України та зафіксували славетні і трагічні сторінки історії української держави у період грудня 1917 - квітня 1918 років. Документальні джерела центральних і обласних архівів висвітлюють діяльність інституцій, організацій, установ, що функціонували у період Центральної Ради на теренах України. До експозиції увійшли агітаційні матеріали, документи про діяльність українських громад за кордоном, спрямовану на вшанування пам’яті Героїв Крут і проведення жалобних заходів, та фотодокументи із колекцій ЦДКФФА України ім. Г.С. Пшеничного.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2018
26 січня 2018 року відбулося перше засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: обговорення звіту про роботу експертно-перевірної комісії за 2017 рік, ознайомлення з планом роботи ЕПК на 2018 рік; внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ, що надійшли до ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства, положень про експертну комісію організацій, ознайомлення членів експертно-перевірної комісії з новими нормативно-правовими актами з питань архівної справи.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.01.2018
24 січня 2018 року відбулося засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були обговорені підсумки роботи зі зверненнями громадян в архівних установах області та основні завдання структурних підрозділів архіву на 2018 рік, розглянуті та схвалені плани роботи колегіальних і дорадчих органів ДАСО, графіки перевірянь роботи архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, архівних підрозділів установ, організацій і підприємств у 2018 році, ухвалений порядок денний розширеного засідання колегії архіву.
 
Фотодокументальна виставка до Дня Соборності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.01.2018
19 січня 2018 року у читальному залі Державного архіву Сумської області відкрилася фотодокументальна виставка до Дня Соборності України. В експозиції представлені документи 1917-1919 років, які розповідають про історію та діяльність Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, їх роль у процесі здобуття незалежності України. Виставка підготовлена за фотодокументами Державного архіву Сумської області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Державного архіву Чернігівської області та Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С.Пшеничного.
 
Конкурс на зайняття вакантної посади Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.01.2018
12 січня 2018 року в Державному архіві Сумської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В» – головного спеціаліста фінансово-господарського відділу. У конкурсі взяли участь 4 особи. Конкурс проходив у два етапи: тестування на знання законодавства України та співбесіда з кандидатами. За результатами двох етапів конкурсна комісія визначилася з переможцем конкурсу.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>