Головна arrow Новини
Про роботу читального залу корпусу № 2 Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.06.2018
Державний архів Сумської області повідомляє, що 06 та 13 червня 2018 року читальний зал № 2 (вул. Горького, 21/1) не працюватиме.
 
Тематична перевірка стану забезпечення збереження документів Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.06.2018
30 травня 2018 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Роздобудько О.М. була проведена тематична перевірка стану забезпечення збереження документів постійного зберігання у обласному комунальному закладі «Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер».
 
Тематична перевірка стану організації діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.05.2018
22 травня 2018 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено тематичну перевірку стану організації діловодства у Сумському обласному відділенні Антимонопольного комітету України.
 
Тематична перевірка Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.05.2018
22 травня 2018 року архівістом І категорії  відділу формування НАФ та діловодства Роздобудько О.М. проведено тематичну перевірку якості проведення науково- технічної обробки документів постійного зберігання у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Сумській області.
 
Чергове засідання ЕПК Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.05.2018
18 травня 2018 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списку № 1 – джерел формування Національного архівного фонду; розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства.
 
До 80-х роковин Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.05.2018
      До 80-х роковин Великого терору – масових політичних  репресій на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Презентаційні матеріали» з 18 травня 2018 року демонструється виставка архівних документів. В експозиції представлені документи органів радянської влади, партійних органів 20-30 років XX століття, документи з позасудових кримінальних справ 1937-1938 років та документи Галузевого архіву Служби Безпеки України.
     До жалобної дати на офіційному сайті архіву у рубриці «Статті» розміщено статтю головного спеціаліста відділу інформації та використання документів Клюєвої О.О., підготовлену за архівними документами.
 
Комплексна перевірка комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.05.2018
16 травня 2018 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведена комплексна перевірка роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
 
Зі святом Перемоги! Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.05.2018
      Наближається особливе свято – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це свято радості і світлої печалі. В цей день ми згадуємо тих, хто захищав рідну землю, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто своєю працею в тилу наближав Перемогу, хто піднімав країну з руїн.
     Шановні ветерани! Від щирого серця бажаємо Вам здоров'я, щасливого довголіття та блакитного неба над головою! Нехай мир і злагода завжди живуть у Ваших серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть бадьорості духу на довгі роки! Земний уклін Вам і найглибша вдячність!
 
Виставка до річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.05.2018
07 травня 2018 року у читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито документальну виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Її основу склали документи періоду тимчасової нацистської окупації області 1941-1943 років, що дають уявлення про реалізацію нацистської аграрної політики на окупованих територіях Сумської області у 1942-1943 роках.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.05.2018
27 квітня 2018 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію організацій.
 
Планове навчання з охорони праці та пожежної безпеки Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.04.2018
27 квітня 2018 року з нагоди Дня охорони праці провідним архівістом відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи Піскуновим О.Б. було проведене планове навчання з охорони праці та пожежної безпеки для особового складу Державного архіву Сумської області. Співробітники архіву пройшли теоретичний інструктаж з охорони праці, ознайомилися з діями працівників у разі виникнення пожежі.
 
Участь у науково-краєзнавчій конференції Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.04.2018
  19 квітня 2018 року начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. взяла участь у науково-краєзнавчій конференції «Краєзнавство в контексті вивчення історичної, духовної і культурної спадщини регіону», присвяченій 125-річчю від дня народження краєзнавця-дослідника, педагога Павла Андрійовича Сапухіна, яка відбулася в обласній універсальній науковій бібліотеці. Науковці, освітяни, архівні, музейні, бібліотечні працівники говорили про значення творчого спадку П.А. Сапухіна для прийдешніх поколінь. Відбулася презентація книги «Павло Андрійович Сапухін: портрет розбудовника краєзнавства на Сумщині», в якій вперше опубліковане дослідження краєзнавця «П.А. Грабовський за молодих років».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>