Головна arrow Новини
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2018
19 жовтня 2018 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведена тематична перевірка роботи архівного підрозділу Сумського окружного адміністративного суду. У ході перевірки особі, відповідальній за архів, надано методичну та практичну допомогу з питань ведення архівної справи та діловодства.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.10.2018
17 жовтня 2018 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведена комплексна перевірка стану діловодства та архіву в Сумській обласній організації товариства винахідників і раціоналізаторів України.
 
Увага! Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.10.2018
З 11.10.2018 по 05.11.2018 в Державному архіві Сумської області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи на постійній основі. Умови проведення конкурсу та перелік необхідних для участі у конкурсі документів представлені у рубриці «Вакансії».
 
Розширене засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.10.2018
10 жовтня 2018 року відбулося розширене засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області за участі керівників та спеціалістів архівних відділів РДА і міських рад з порядком денним: розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, положень про експертну комісію організацій, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства та інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі.
 
Фотодокументальна виставка до Дня захисника України Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.10.2018
 З 12 жовтня 2018 року в читальному залі Державного архіву Сумської області можна ознайомитися з  фотодокументальною виставкою, присвяченою Дню захисника України. В експозиції представлені документи 1917-1919 років – складного періоду формування українських військових частин доби Центральної Ради, Української Народної Республіки, фотодокументи 2014-2015 років з колекцій сумчан-волонтерів та учасників антитерористичної операції на сході України.
 
Організація архівної справи в умовах адміністративно-територіальної реформи Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.10.2018
  З 09 по 11 жовтня 2018 року при Сумському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Організація архівної справи в умовах адміністративно-територіальної реформи» для керівників та спеціалістів архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад. Співробітники Державного архіву Сумської області ознайомили слухачів з новими нормативно-правовими актами з питань архівної справи та діловодства, прочитали лекції про оформлення описів справ та науково-довідкового апарату до них, державний облік документів НАФ, порядок виконання запитів юридичних та фізичних осіб та оформлення архівних довідок, надали методичні та практичні рекомендації з ведення облікових документів та проведення експертизи цінності документів, оформлення інформаційно-аналітичних документів. У рамках семінару були проведені виїзне практичне заняття на базі Держархіву області з питань складання планово-звітної документації архівних установ та розширене засідання експертно-перевірної комісії. Перед слухачами виступили представники апарату Сумської обласної державної адміністрації щодо основних вимог до документування управлінської діяльності, граматичних і лексико-фразеологічних норм офіційно-ділового стилю. У ході навчання була проведена тематична бесіда з питань організації діяльності архівних установ в умовах адміністративно-територіальної реформи. Під час обміну досвідом архівісти обговорили проблемні питання в роботі архівних установ області.
 
Тематична перевірка стану діловодста та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2018
03 жовтня 2018 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Нестренко З.С. була проведена тематична перевірка стану діловодства та архіву у Департаменті економіки Сумської обласної державної адміністрації.
 
До уваги відвідувачів читальних залів Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.10.2018
 ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

У зв’язку з проведенням лекцій та практичних занять для працівників архівних відділів Сумської області 09 жовтня 2018 року читальний зал корпусу № 1 (вул. Садова, 49) не працюватиме.
Користувачів читального залу корпусу № 2 (вул. Горького, 21/1) запрошуємо до роботи 09 жовтня 2018 року з 09.00. 10 жовтня 2018 року читальний зал корпусу № 2 працювати не буде.

Адміністрація.
 
До уваги відвідувачів читальних залів Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.10.2018
                               ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

У зв’язку з проведенням лекцій та практичних занять для працівників архівних відділів Сумської області 09 жовтня 2018 року читальний зал корпусу № 1 (вул. Садова, 49) не працюватиме.
Користувачів читального залу корпусу № 2 (вул. Горького, 21/1) запрошуємо до роботи 09 жовтня 2018 року з 09.00. 10 жовтня 2018 року читальний зал корпусу № 2 працювати не буде.
Адміністрація.
 
Засідання ЕПК Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2018
21 вересня 2018 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: розгляд та схвалення описів справ, що надійшли в ЕПК; погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію, інструкцій з діловодства, інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі.
 
Семінар-практикум «Сучасна політика держави у сфері архівної справи та діловодства» Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2018
 20 вересня 2018 року працівниками відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Сумської області Кузьміною Н.М. та Пєшковою Т.О. проведено семінар-практикум «Сучасна політика держави у сфері архівної справи та діловодства» для осіб, відповідальних за архів та діловодство структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації.
 
Тематична перевірка роботи ЕК Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.09.2018
18 вересня 2018 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було проведено тематичну перевірку організації роботи експертної комісії у Державній екологічній інспекції у Сумській області.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>