Головна arrow Новини
До уваги відвідувачів! Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.04.2020
 
До уваги користувачів! Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.03.2020
До 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на вебсайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Документи он-лайн» започаткована нова підрубрика «Картки остарбайтерів та військовополонених (1942-1945рр.)». У вище зазначеній підрубриці будуть оприлюднюватися оцифровані картки за алфавітом.
 
Розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.03.2020
       11 березня 2020 року в Державному архіві Сумської області відбулося розширене засідання колегії, присвячене підсумкам роботи архівних установ області у 2019 році та їх завданням на 2020 рік. У засіданні взяли участь члени колегії Держархіву області, начальники архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, керівники трудових архівів.
     З доповіддю виступив директор Держархіву області Юрій Олійник. У доповіді прозвучали актуальні питання реформування системи державних архівних установ в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи, цифровізації усіх процесів архівної справи і діловодства. До обговорення звіту долучилися керівники структурних підрозділів архіву. Були розглянуті питання здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ у 2020-2024 роках, планування роботи та звітність архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, упорядкування документів НАФ у Державному архіві Сумської області та архівних відділах. Досвідом роботи поділилися начальники архівних відділів Роменської міської ради Ірина Кашенко, начальник архівного відділу Краснопільської райдержадміністрації Ніна Гергела.
 
Зі святом весни! Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.03.2020
 
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.03.2020
03 березня 2020 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено тематичну перевірку роботи архівного підрозділу Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.
 
До уваги користувачів Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.03.2020
 У зв’язку з проведенням розширеного засідання колегії Державного архіву Сумської області 11 березня 2020 року читальний зал корпусу № 1 (м. Суми, вул. Садова, 49) працювати не буде.
 
Засідіння експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.02.2020
28 лютого 2020 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списку № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли на розгляд ЕПК Держархіву, розгляд та погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, інструкцій з діловодства.
 
Тематична перевірка комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.02.2020
25 лютого 2020 року в Комунальному закладі Сумської обласної ради Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було проведено тематичну перевірку з теми «Ознайомлення з якістю проведення науково-технічної обробки документів постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу)».
 
Участь у «круглому столі» Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.02.2020
18 лютого 2020 року на базі Державного закладу післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» в рамках спеціалізованої короткострокової програми «Забезпечення ефективності діяльності місцевих рад» для секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад начальник та головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М. та Пєшкова Т.О. провели «круглий стіл», на якому були розглянуті питання організації діловодства у місцевих радах, складання номенклатури справ, описів справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу), актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
Фотодокументальна виставка «Євромайдан. Три місяці протистоянь» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2020
  19 лютого 2020 року на вебсайті архіву у рубриці «Виставки» розміщена документальна виставка «Євромайдан. Три місяці протистоянь». Фотодокументи відтворюють хронологію наймасштабнішої події в новітній історії України за обстоювання прав людини і громадянина, що відбувалися у столиці України та на головній площі обласного центру з листопада 2013 року по лютий 2014 року.
 
Підбито підсумки діяльності архівних установ України Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.02.2020
 14 лютого 2020 року відбулося розширене засідання колегії Державної архівної служби України у м. Київ, присвячене підсумкам діяльності Укрдержархіву, державних архівних установ у 2019 році та пріоритетним векторам їх розвитку у 2020 році. Директор Державного архіву Сумської області Юрій Олійник виступив в обговоренні питання реформування системи державних архівних установ в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.01.2020
31 січня 2020 року відбулося перше засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: обговорення звіту про роботу експерто-перевірної комісії за 2019 рік, внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли на розгляд ЕПК Держархіву, розгляд та погодження актів про вилучення для знищення документів, номенклатур справ, положень про експертну комісію та архів організацій.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>