Головна arrow Новини
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.11.2019
08 листопада 2019 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку стану діловодства та архівної справи Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня». У ході перевірки надано методичну та практичну допомогу з питань ведення діловодства та архіву.
 
Засідання ЕПК Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.10.2019
25 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: розгляд та схвалення описів справ, що надійшли на розгляд ЕПК держархіву, розгляд та погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів.
 
Виставка до 75-ої річниці вигнання нацистів з України Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.10.2019
 24 жовтня 2019 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» демонструється виставка архівних документів «Україна у полум’ї війни», присвячена 75-й річниці вигнання нацистів з України. В експозиції представлені документи 1941-1944 років: відомості про злодіяння нацистських окупантів на українських землях, участь партизан та підпільників у боротьбі з ворогом, спогади учасників боїв за Україну, фото визволених від нацистів населених пунктів.
 
Виставка до Дня захисника України Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.10.2019
     З 11 жовтня 2019 року у читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито фотодокументальну виставку, присвячену Дню захисника України. До експозиції увійшли історичні документи із фондів і колекцій Держархіву Сумської області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного.
    На виставці представлені документи 1917-1919 років – періоду формування українських військових частин доби Центральної Ради, Української Народної Республіки, а також використані матеріали науково-довідкової бібліотеки ДАСО та фотодокументи 2014-2015 років з колекцій сумчан-волонтерів та учасників антитерористичної операції на сході України.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.10.2019
04 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли на розгляд ЕПК держархіву, розгляд та погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, інструкцій з діловодства та інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі.
 
Увага! Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2019
 З 26.09.2019 по 21.10.2019 в Державному архіві Сумської області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи на постійній основі. Умови проведення конкурсу та перелік необхідних для участі у конкурсі документів представлені у рубриці «Вакансії».
 
Тематична перевірка роботи експертної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.09.2019
27 вересня 2019 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Іншиною В.В. проведено тематичну перевірку роботи експертної комісії Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області.
 
Засідання ЕПК Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.09.2019
20 вересня 2019 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів справ, що надійшли на розгляд ЕПК держархіву, розгляд та погодження номенклатур справ, актів про вилучення для знищення документів, інструкцій з діловодства та інструкціі з документування управлінської інформації в електронній формі.
 
Семінар для працівників діловодних служб та архівних підрозділів Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.09.2019
  13 вересня 2019 року відділом формування НАФ та діловодства Державного архіву Сумської області для працівників діловодних служб та архівних підрозділів обласних організацій списку № 1 – джерел формування НАФ проведено семінар на тему: «Проблемні питання в проведенні науково-технічного опрацювання документів і складанні описів справ установ».
 
Тематична перевірка Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.09.2019
10 вересня 2019 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено тематичну перевірку якості проведення науково-технічної обробки документів постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу) у Сумському національному аграрному університеті.
 
До 75-х роковин депортації українців із Польщі у 1944-1951 роках Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.09.2019
     09  вересня 2019 року на сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» презентована документальна виставка, присвячена 75-м роковинам депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках. В експозиції представлені документи із фондів Державного архіву Сумської області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного архіву громадських об’єднань України.
    До роковин початку примусового виселення українців із Польщі у рубриці «Статті» розміщена стаття під назвою «Депортація, а не добровільна евакуація».
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.09.2019
03 вересня 2019 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку стану діловодства та архівної справи в Громадській організації «Сумська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України». У ході перевірки надано методичну та практичну допомогу з питань ведення діловодства та архіву.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>